jak żartować z kolegi w szkole Dobry nastrój powinien być towarzyszem każdej osoby, ponieważ pomaga utrzymać przyjazne relacje z ludźmi. Wielu ludzi uwielbia żarty, dowcipy, komedie, to wszystko, co może rozweselić i sprawić, że się uśmiechniesz. Czasami żarty będą odpowiednie, ale muszą być życzliwe. Interesujące jest, aby dowiedzieć się, jak zagrać oszukać znajomych w szkole, więc jest to fajne i nikogo nie obraża.

Rysuje dla dzieci w wieku szkolnym

Warto rozważyć kilka przykładów prostych żarty A każdy, kto ma poczucie humoru, będzie mógł dostosować rajd do konkretnej sytuacji:

  1. Możesz wydrukować ogłoszenie w domu "Drzwi są zablokowane, pociągnij mocniej." Następnie powinieneś przyjść do szkoły wcześniej i powiesić ją na drzwiach klasy.
  2. Jeśli w plecaku twojego kolegi z klasy włożysz coś bardzo ciężkiego, będzie zaskoczony, kiedy spróbuje go podnieść.
  3. Interesujące jest otrzymanie pamiętnika jak przyjaciela i zastąpienie obecnego.
  4. Musimy napisać notatkę: "Na suficie pod sufitem". Powinien zostać przekazany klasie w klasie. W rezultacie wszyscy patrzą w górę.
  5. Myśląc o tym, jak żartować z kolegi w szkole, należy pamiętać o telefonach komórkowych. Ten gadżet prawdopodobnie ma przyjaciela. Musisz poprosić telefon, aby zadzwonić i wyjść na korytarz. Teraz musisz szybko wysłać innym kolegom z klasy SMS: "Gotowy do pracy domowej".
  6. Konieczne jest, aby wziąć zwykłe pudełko, na przykład z butów, i wyciąć z jej dna. Następnie należy wypełnić go konfetti lub skrawki papieru, nakleić jasny napis: "Zabronione jest dotykanie" i umieszczanie go na szafce. Wielu studentów nie będzie w stanie się oprzeć, aby nie zaglądać do pudełka. W rezultacie, gdy spróbujesz usunąć go z szafki, kolega z klasy zostanie posypany konfetti.
  7. Podczas gimnastyki, w szatni, niezauważalnie kładzie zmięty papier w buty przyjaciela, będzie bardzo zaskoczony, gdy okaże się, że jego buty są małe.
  8. Możesz wziąć długopis z blaknącym atramentem i pisać ze śmiercionośnym spojrzeniem w notatniku przyjaciela, a następnie obserwować jego reakcję.

Zanim wyśmiejesz kolegę z klasy w szkole, musisz zastanowić się, czy on to doceni rysować czy się obrazić. Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę osobliwości natury przyjaciół.