Istnieją dwie opinie o tym, kiedy wynaleziono fryzurę. Niektórzy mówią, że ta fryzura została wymyślona nawet w starożytnym Egipcie, inni mówią, że ta fryzura ma ponad sto lat. Niemniej jednak, a teraz jest to bardzo istotne. Kobiety preferują strzyżone fryzury z grzywką z kilku powodów:

  • ona jest naturalna;
  • Fryzura Boba jest uniwersalna. Wygląda dobrze na wszystkie typy włosów i ma wiele odmian;
  • fryzura jest praktyczna. Do układania nie wymaga dużego wysiłku, a forma jest utrzymywana przez cały dzień.

Nowoczesne bobki z grzywką charakteryzują się obecnością dużej liczby odmian, które zależą od długości i kształtu stylizacji.

Klasyczna fryzura bob z grzywką

Osobliwością klasycznej fasoli są wyraźne kontury. Fryzura jest podzielona na krótką fasolkę z hukiem i wydłużonym kołem z hukiem. Ta wersja fryzury o grubym kroju wygląda stylowo na prostych lśniących włosach. Dzięki tej fryzurze możesz z łatwością stać się elegancką damą biznesową i stylowym, fatalnym pięknem.

Krótkie dziewczyny z hukiem mogą wybrać te dziewczyny, które chcą zrobić odważną innowację na swój wizerunek, ale nie odważcie się zrobić fryzury "pod chłopcem". Krótki bob z tułowiem będzie najlepszą opcją, ponieważ jest środkiem pomiędzy kwadratem a garconem. Wygląda korzystnie zarówno na młode dziewczyny w wieku 15-18 lat, jak i na starsze kobiety. Dziewczęta z wydłużoną twarzą powinny wybrać strzyżenie fryzurą prostą grzywką, ale grube dziewczyny powinny wybrać fryzurę z bobu z ukośnymi grzywkami.

Typ krótkiego ziarna to krótki teksturowany krój z długimi, ukośnymi grzywkami. Ta fryzura to modna wersja klasycznej fasoli. Ze względu na wspaniałą, warstwową grzywkę, wydłużona fryzura z długimi, ukośnymi fryzurami wygląda bardzo elegancko i romantycznie. Jeśli taka twórcza fryzura zostanie uzupełniona stylizacją modelu, do stworzenia której użyte zostaną specjalne środki teksturujące, fryzura będzie wyglądać bardzo kreatywnie.

Wyjątkowo długi koczek z grzywką

Wydłużony bob z hukiem nie przypomina zwykłych ćwiczyńców. W wersji tradycyjnej fryzura ta jest oferowana z krótkim hukiem, ale teraz styliści wymyślili tak wiele odmian wydłużonej fryzury bobowej z grzywami o różnej długości. Jest to bardzo ważne przy tworzeniu obrazu. Za pomocą grzywki możesz podkreślić godność twarzy i ukryć wady.

Dlatego przy wyborze huku trzeba poważnie zwrócić uwagę na charakterystyczne cechy twarzy i włosów, a także nie tracić z oczu trendów w świecie mody. Wydłużony bob z grzywką świetnie wygląda na kobietach o dużych twarzach. Ta fryzura wymaga starannej pielęgnacji.

W zależności od koloru włosów krótkie grzywki nadają obrazowi swój własny smak. Na przykład czarnowłosy bob z krótkimi grzywkami da bardziej surowy i powściągliwy wizerunek ciemnowłosym kobietom, ale jasnym dziewczynom - wręcz przeciwnie, wesołemu i zabawnemu.

Asymetryczny bob z grzywką

Asymetryczny bob z grzywką to jedna z modnych fryzur. Ta fryzura jest bardzo kobieca. Dzięki niej okaże się nie tylko podkreślić wszystkie rysy twarzy, ale także dać romantyczny wygląd. Ta fryzura jest przeznaczona dla tych kobiet mody, które nie boją się być wyjątkowe, przyciągają uwagę. Do jego instalacji przy użyciu różnych metod. Dla plusów takiej fryzury jest jej szybka transformacja w klasyczną fasolę.

fryzura z długimi grzywkamiBob z prostymi uderzeniamifryzura bob z ukośnymi grzywkami
krótki bob z długimi grzywamiasymetryczny bob z grzywkąkrótki bob z grzywką
fryzura z krótkimi grzywkamiwydłużony bob z grzywkąfryzura bob z grzywką