Wybierając kolory farb do włosów, nie zwracaj uwagi tylko na atrakcyjny obraz na opakowaniu. Przede wszystkim musisz budować na typie wyglądu, a dopiero potem myśleć o trendach w modzie.

Jaki kolor włosów do wyboru?

Wiele osób uważa, że ​​aby uzyskać idealny odcień włosów, należy skontaktować się z wyspecjalizowanymi salonami. Ale tak nie jest. Możesz po prostu trzymać się kilku podstawowych zaleceń:

  1. Określ naturalny odcień włosów. Ten czynnik jest indywidualny.
  2. Przy zakupie w każdym przypadku nie można zwrócić uwagi na cień włosów dziewczyny, namalowany na opakowaniu. Najczęściej kolory nie pasują, nawet przy użyciu brązowych farb do włosów. Pamiętaj, aby przeczytać instrukcje, które wskazują, jaki rodzaj włosów otrzymasz, biorąc pod uwagę te lub inne parametry osobiste.
  3. Wybierz producenta i ton, którego potrzebujesz, biorąc pod uwagę koloryt skóry. Np. Zimne odcienie z różowym, niebieskim, zielonym lub szarym odcieniem będą doskonale łączone z ciemnymi kolorami skóry. W tym przypadku również będzie wyglądać świetnie. ashy . Dziewczyny o ciepłych odcieniach skóry można pomalować na złote kolory.
  4. W razie wątpliwości lepiej jest wziąć farbę jaśniejszą niż naturalny odcień. Łatwiej jest odbarwić od białego do czarnego, niż na odwrót.
  5. Jeśli chcesz zrobić coś nowego, zacznij od przyćmionej barwy farbowania włosów Garnier, wypłukanego w ciągu dwóch miesięcy. Ten produkt był w stanie wygrać miliony fanów na całym świecie dzięki jakości i łatwości aplikacji.
  6. Wskazane jest, aby zmienić kolor nie jest zbyt radykalny. Możesz zacząć od bliskiej rzeczywistości - 1-2 odcienie jaśniejszej lub ciemniejszej.
  7. Im więcej siwych włosów, tym jaśniejsza fryzura. To należy wziąć pod uwagę. W takich przypadkach eksperci zalecają zwracać uwagę na jasne kolory włosów od Estelle. Będą w stanie ukryć znienawidzonych siwe włosy .
  8. Ważną rolę odgrywa struktura loków włosów. Grube i twarde plamy na włosy są znacznie dłuższe niż miękkie i cienkie.
  9. Dziewczyny z kolorowymi włosami powinny używać specjalnych szamponów i odżywek. Ponadto pożądane jest stosowanie odpowiednich masek ochronnych. Oczywiście nie ma takiej potrzeby, farbowanie włosów w dowolnym kolorze Capus, Garnier lub Estel doskonale utrzyma włosy. Stosowanie różnych suplementów sprawi, że włosy staną się mocniejsze i zdrowsze.
  10. Przed zabiegiem należy koniecznie przetestować pod kątem alergii. Aby to zrobić, kilka dni przed główną procedurą, kropla farby jest nakładana na zgięcie łokcia. Jeśli nic się nie dzieje - wszystko jest w porządku, możesz kontynuować.
kolor farby do włosów capusFarby do farbowania włosów garnierKolor włosów Estel