Wróżbiarstwo wróżbiarskie, inaczej zwane też Bożym Narodzeniem, pojawiło się dawno temu. Wróżby Svyatochnye w Rosji zostały przeprowadzone i są nadal prowadzone przez tych, którzy szanują tradycje świątecznej nocy, od szóstego do siódmego stycznia, i do dziewiętnastego włącznie w noc chrztu. Mówią, że wróżby, przeprowadzone w tym czasie, najbezpieczniejsze, nie muszą "odpowiadać" po śmierci. Zapewne dlatego były tak aktywnie wykorzystywane w minionych wiekach.

Ważne jest, aby pamiętać, że najbardziej popularne były, są i będą oczywiście Święta Bożego Narodzenia wróżbiarstwo na narzeczonej. Jednocześnie są one pożądane nie tylko wśród niezamężnych dziewcząt, ale także wśród kobiet.

Zasady wróżenia w czasie świąt Bożego Narodzenia

Absolutnie wszystkie wróżby w czasie świąt Bożego Narodzenia są zmuszone do przestrzegania pewnych zasad:

  1. Jeśli zgadujesz, że siedzisz, staraj się nie krzyżować nóg.
  2. Wróżby świąteczne zawsze odbywają się w ciszy. W końcu jest to prawdziwy sakrament. Niemożliwe jest, aby ktoś z obecnych wydał dodatkowy hałas, światło powinno być tylko ze świecy i nie więcej.
  3. Aby mieć "kontakt", nie można się z czymś związać. Dotyczy to wszystkich rzeczy, które zamykają swój początek i koniec: pasy, pierścionki, kolczyki, bransoletki, paski itp.
  4. Jeśli chodzi o miejsce, w którym lepiej odgadnąć, wszystko jest tak niewiarygodnie proste. Powinien mieć nieziemską energię. Może to być cmentarz, opuszczone pokoje lub ciemny pusty pokój - wszystko, co znajduje się na styku jednego świata z drugim, rzeczywiste z innym światem.
  5. Kolejne zastrzeżenie: jeśli masz krzyż lub medalion z obrazem świętej twarzy, powinieneś zdjąć go na chwilę, kiedy zgadniesz. Ponadto konieczne jest usunięcie ikon z wróżkarza.

Wróżenie na Boże Narodzenie i Boże Narodzenie

Oferujemy najbardziej popularne i sprawdzone opcje wróżbiarstwa.

Nasze babcie i matki często korzystały z najbardziej znanych - wróżbiarstwo na wosku .

Będziemy potrzebować talerzyka z wodą. Powinno być zimno, idealne, jeśli przyniesiesz je ze studni lub ze źródła. Ponadto potrzebujesz świecy: jeśli zgadywanie o małżeństwie jest białe, dla przyszłości jest kościelne lub zwyczajne, ale nie świąteczne. Złam to i, umieszczając kawałki w żelaznej łyżce, rozpuść je do stanu ciekłego wosku. Teraz zadaj pytanie, odpowiedź, na którą chciałbyś wiedzieć, i wylej zawartość do wody.

Nie przekręcaj spodka, gdy zastanawiasz się nad tym, co reprezentuje zamarznięty wosk. Wszystko zależy od twojej wyobraźni: po chwili zdasz sobie sprawę, że zawiły wzór woskowy symbolizuje. Zdecydował się na to, co zobaczył? Następnie zobacz poniżej, jak interpretować obraz:

  1. Osoba ta jest symbolem tego, że wkrótce ktoś wprowadzi zmiany w swoim życiu. wróżenie na Boże Narodzenie Te zmiany będą pozytywne lub negatywne - zależy to tylko od Ciebie. Jeśli taki symbol wypadł podczas wróżenia zadowolonych, oznacza to, że człowiek, który ma być przeznaczony, pojawi się wkrótce.
  2. Owad - wskazuje na chorobę i frustrację. Choroba jest zapowiedziana przez pająki, karaluchy i podobne owady. Motyl przewiduje pojawienie się rywala.
  3. Szczur, mysz - symbol zdrady. Bądź ostrożny, nie ufaj słowom, zwracaj uwagę na czyny.

Są to najczęstsze liczby, reszta może być interpretowana zgodnie z posiadanymi skojarzeniami.

Jeśli chcesz powiedzieć fortunom zdefiniowaną osobę, a następnie napisz na kartce imię wybranego, zadaj mu pytanie "Czy on będzie ze mną?" I spal arkusz nad świecą. Popiół zebrany w dłoni wylać przez okno. Jeśli wieje wiatr, nie jest ci przeznaczone przebywanie z tą osobą. Jeśli zostałeś, to jest to osoba poczęta - twoje zwężenie.