Interpretacja przepowiadania przyszłości na terenie dzisiejszej kawy jest bardzo popularna. Wiele dziewcząt myśli o swoim losie, więc jest zainteresowanie, aby poznać nadchodzące wydarzenia i pomyśleć o swoich działaniach.

Proces wróżbiarstwa

Do tego wróżbiarstwa potrzebujesz Turka, dobrej tureckiej kawy i porcelanowego zestawu do kawy. Takie potrawy są bardzo gładkie, dzięki czemu można lepiej zobaczyć znaki i symbole. Zasadą jest, że na wróżbiarski napój pije się bez cukru, ale można dodać łyżkę. Kawa powinna być powoli pita i pozostawać w spokojnym, zrelaksowanym stanie. Pozwoli ci to lepiej skoncentrować się na swoich myślach i rozwiązać narysowany zapis.

Interpretacja symboli i znaków kawy

Interpretacja fusów z kawą polega na tym, że musisz dokończyć kawę (ale pozostawić odrobinę płynnej konsystencji), a pozostałe resztki wylać na spodek. Na ścianach kubka tworzy się szkic, który będzie odgrywał kluczową rolę w tej wróżbie.

Znaki na kawie będą w stanie przekazać ci kolejne kroki i dokonać właściwego wyboru. Musisz wziąć filiżankę w lewej ręce i potrząśnij nią dobrze, obracając ją trzy razy w prawo. Następnie trzeba bardzo szybko go obrócić. Odstaw filiżankę na około minutę, aby rysunek mógł płynąć i uformować się, następnie można go wziąć i rozpocząć interpretację. W minionych stuleciach znaczenie kawy było bardzo duże, więc wiele kobiet bardzo poważnie podchodziło do interpretacji. Zgadywanie na kawie składa się z następujących zapisów:

  • Im większy symbol, tym bardziej wpływa na życie;
  • im bliższe są obrazy do krawędzi kielicha, tym szybciej ta interpretacja się spełni;
  • jeśli obrazy znajdują się blisko dna, to wydarzenie nie zostanie wkrótce zakończone;
  • wzór obok pióra opisuje zdarzenia zachodzące w danym okresie;
  • jeśli w miseczce przeważają ciemne odcienie, oznacza to, że dana osoba ma zbyt wiele problemów lub po prostu uczy się niezbędnych lekcji;
  • im więcej odcieni światła, tym szczęśliwsze będą wydarzenia, ale ta zasada nie ma wpływu na błędnie wykonany rytuał wróżbiarstwa, kiedy wszystkie ziela kawy się rozlewają.

Istnieją również różne kształty, które mogą wskazywać pewne zdarzenia. Jeśli poważnie myślisz o wróżbie i dokładnie przestudiujesz wszystkie liczby, będziesz w stanie dokładniej zinterpretować to, co widzisz. W kubku można tworzyć różne litery, które można również interpretować.

Typowe kształty i obrazy

Spójrzmy na najczęstsze obrazy. Jeśli wróżby na kawie pokazały konia, powinieneś uważnie przyjrzeć się temu, co go otacza. Koń zawsze uosabiał nadzieję i Marzenie się spełniło . Na przykład drzewa wokół konia nie są dobrym znakiem. Kilka koni może oznaczać obecność wrogów. Jeśli chcesz poznać interpretację smoka w kawie, zwróć uwagę na sytuację. Z reguły każde zwierzę symbolizuje dobre wydarzenia, ale trzeba spojrzeć na otaczające je symbole. Jeśli smok wygląda na całkiem życzliwego, nie możesz się martwić - niedługo przyjdą przyjemne zmiany. interpretacja fusów kawowych Wielu zainteresowanych jest interpretacją gąszczu serca. Tutaj musisz spojrzeć na jego wygląd. Jeśli jest równy i piękny, czeka na przyjemne wydarzenia. Jeśli nie jest to właściwy kształt, mogą pojawić się problemy zdrowotne. Serce może symbolizować twoje silne uczucia dla twojej ukochanej.

Powinieneś wiedzieć, że jeśli chcesz nauczyć się czytać liście herbaty, interpretacja może być tylko ostrzeżeniem. Dlatego nie popadaj w depresja i czekać na kłopoty, inaczej wierzcie mi, przyjdą. Zamiast tego skup się na zmianie sytuacji i oczekuj przyjemnych wydarzeń. Pamiętaj, że nasza przyszłość jest wielowymiarowa, więc zawsze możesz to zmienić.