Dzisiaj, oprócz prostych i zrozumiałych sposobów odchudzania, czyli prawidłowego odżywiania i uprawiania sportu, istnieje również masa tych, które wyglądają dość dziwnie. Wśród nich - złota igła do utraty wagi od lekarza Mariat Mukhina. W takim przypadku przyjmuje się, że waga zostanie zmniejszona tylko dlatego, że ma wpływ na punkty, za które odpowiada apetyt . Punkty te znajdują się na uchu, a wprowadzona złota igła nie jest zbyt uderzająca i nie powoduje dyskomfortu. Według twórcy metody, pozwala to na zmniejszenie apetytu. Mimo że odkrycie to ma już około 10 lat, nadal wygląda nieco dziwnie.

Odchudzanie Needle Fly

Dzisiaj, igła do utraty wagi nie jest zbyt powszechna, ale już zyskał fanów. Jest podawany w specjalnych klinikach, sam proces prawie nie powoduje bólu. Po ustaleniu igły pozostawia się ją na okres od kilku miesięcy do sześciu miesięcy.

Po tym wielu oczekuje cudu. Trudno powiedzieć, czy igła niewidka do odchudzania eliminuje apetyt, czy po prostu przypomina o swojej obecności, że trzeba się powstrzymać. Jednak według autora techniki, wpływ na punkt apetytu pozwala porzucić przejadanie się i nie odczuwać fałszywego głodu, który powoduje nadmierne spożycie i przejadanie się .

Metoda redukcji masy złotej igły

Jeśli myślałeś, że igła w uchu do utraty wagi - to wszystko, co było wymagane od ciebie, jesteś w błędzie. W rzeczywistości po wprowadzeniu zostaniesz poinformowany o dość dużej liście wymagań, bez których igła nie zadziała. Zasady są następujące:

  • całkowite odrzucenie alkoholu;
  • odmowa niezdrowej żywności - czekolada, tłuszcz, cukier, produkty mączne i fast food;
  • przyjmowanie pokarmu odbywa się ściśle według harmonogramu;
  • Igła wyszczuplająca menu oparte jest na warzywach, owocach, produktach mlecznych, zbożach, niskotłuszczowych produktach mlecznych;
  • na dzień jest wymagane, aby otrzymać dwa litry wody.

Czy te zasady nic Ci nie przypominają? W rzeczywistości wszystko to - postulaty zdrowej diety. A jeśli jesz w ten sposób, tracisz wagę, nawet bez medycznych igieł do utraty wagi.

Ten dodatek powoduje wiele krytyki samej metody, ale lekarz Mariat Mukhina zapewnia, że ​​obecność złotej igły w uchu znacznie ułatwia przeniesienie wszystkich tych ograniczeń i nie cierpi z powodu wyniszczającego uczucia głodu. Jednak metabolizm jest odbudowywany w ciągu zaledwie kilku tygodni, aw każdym razie w tym czasie przyzwyczaisz się do nowego systemu żywnościowego.