Nadchodziło długo wyczekiwane lato, a wraz z nim obudził pragnienie, aby wyglądać jasno i atrakcyjnie. Dziewczyny zaczynają kupować otwarte sukienki i krótkie spodenki, topy i misterne kombinezony. I oczywiście nie przechodzą przez sklepy obuwnicze. Złote sandały błyszczą jak jasne miejsce wśród bezimiennych czarno-białych butów.

Jaka jest kombinacja złotych sandałów?

Jasne złote sandały są dość eleganckim dodatkiem, dzięki czemu wyglądają bardziej organicznie w świątecznej atmosferze. Jeśli chcesz stać się "gwiazdą parkietu" na hałaśliwym przyjęciu, wtedy sandały są twoim najlepszym przyjacielem i pomocnikiem. Chcesz rozcieńczyć nudny obraz i zrobić luksus - udekoruj nogi złotymi sandałami. Pamiętaj jednak, że sukienka nie powinna zawierać dużo złotego koloru, w przeciwnym razie będziesz wyglądać jak klubowa kula dyskotekowa, świecąca wszystkimi kolorami tęczy, a to jest pewna oznaka złego smaku. Złote sandały można łączyć z:

  • kopertówka lub mała torebka w złotym kolorze;
  • biżuteria: kolczyki, wisiorki, bransoletki i pierścionki;
  • złoty cienki pas;
  • nadruk na górze;
  • damskie złote zegarki na rękę.

Jeśli jednak nie masz wymienionych akcesoriów, nie powinieneś się denerwować. W przeciwieństwie do zamkniętych butów, lekkie sandały wyglądają dyskretnie i doskonale łączą się z różnymi zestawami.

Wybierając ubrania, które będziesz nosić ze złotymi sandałami, zatrzymaj się w kobiecych sukienkach. Dziewczyny, które lubią romantyczny styl, mogą nosić długie sukienki plażowe w mini-sukienkach na podłodze lub lalce. Możesz podkreślić talię cienkim pasem, założyć na ręce duże bransoletki lub pierścionki, a na nogach eleganckie złote sandały z dżetami i aplikacjami, a Twój wygląd będzie godny każdego Oscara! Jeśli jesteś zwolenniczką stylu klasycznego, połącz sandały z czerwoną lub czarną sukienką. W tym przypadku, zamiast obszernych bransoletek, wybierz mały wisiorek na cienkim łańcuszku, i pozwól, aby sandały były zwięzłe, bez niepotrzebnych szczegółów.

Złote sandały w kolekcjach projektantów

Złoty kolor zainspirował projektantów nie tylko do tworzenia strojów, akcesoriów i biżuterii, ale także do projektowania sandałów o niezwykłej urodzie. Cesare Paciotti stworzył kolekcję złotych sandałów, obszytych klamrami i nitami. Takie buty świetnie prezentują się nie tylko w strojach wieczorowych, ale także w zestawach ubrań w swobodnym stylu. Francuska marka Chanel stworzyła kolekcję zabytkowych sandałów z grubą piętą i szeroką platformą, a Barbara Bui zaprojektowała nieważkie złote sandały ze sztyletem ozdobione pikantnymi elementami dekoracyjnymi.

Jasne złote sandały znanych projektantów można regularnie obserwować na czerwonym dywanie podczas prezentacji prestiżowych nagród. Złotym sandałom udało się spróbować na Kim Kardashian, Halle Berry, Penelope Cruz, Beyonce i wielu innych.

Złote sandały 1Złote sandały 2Złote sandały 3
Złote Sandały 4Złote sandały 5Złote sandały 6
Złote Sandały 7Złote Sandały 8Złote Sandały 9