Złoty strój kąpielowy to rzecz niejednoznaczna i wymaga specjalnego podejścia. Nic nie przyciąga podziwiających spojrzeń jako opalonej skóry w blasku i blasku złotej tkaniny. Oczywiście ta opcja jest odpowiednia tylko dla kobiet o doskonałych formach.

Jak wybrać złoty strój kąpielowy?

Najczęściej zdarza się, że stroje kąpielowe w kolorze złotym świetnie wyglądają na profesjonalnych zdjęciach (czy pamiętasz sesję zdjęciową Paris Hilton w kolorze złota?), Ale w życiu wyglądają wyjątkowo przygnębiająco. On, jak żaden inny, jest w stanie zwrócić uwagę zarówno na zalety, jak i wady. Ten kostium kąpielowy jest zbyt pretensjonalny i wymagający - dla ciała, skóry, opalenizny, wysokiej jakości materiału. Dlatego, jeśli nie jesteś pewna swojej własnej doskonałości, nie powinieneś kupować złotego kostiumu kąpielowego, ponieważ twoje zadanie na plaży ma być przede wszystkim piękne, a nie bezsensownie jasne.

Jeśli już zdecydowałeś, że potrzebujesz złotego kostiumu kąpielowego, nie oszczędzaj na nim pieniędzy. Ten jasny detal plażowy powinien dobrze siedzieć, być uszytym z drogiej tkaniny. Tylko w ten sposób efekt będzie pełny. W przeciwnym razie może wyglądać tanio i niechlujnie.

Złote kostiumy kąpielowe można znaleźć w wielu popularnych markach bielizny. Na przykład w już umiłowanych nas Tajemnica Wiktorii . Olśniewający złoty kostium kąpielowy jest oferowany przez Agua de Coco. Kolekcja 2013 została zaprezentowana przez Candice Swanepoel. Złote kostiumy kąpielowe można znaleźć również w kolekcji Versace.

Jaka jest kombinacja złotego stroju kąpielowego?

W złocistym kostiumie kąpielowym będzie wyglądać spektakularnie, jak blondynka i brunetka. Dlatego wybierając model, po prostu polegaj na swoich osobistych gustach. Jednak nie zapominaj, że główną zaletą takiego stroju kąpielowego jest złoty materiał, więc unikaj niepotrzebnych szczegółów. Jeśli spodziewasz się przyjęcia na plaży, możesz nosić złoty strój kąpielowy Monokini.

Stroje kąpielowe złotym piaskiem można z powodzeniem łączyć z monochromatycznymi bransoletami i biżuterią w kolorze metali szlachetnych. Najlepiej, jeśli strój kąpielowy nie będzie miał żadnych dodatkowych jasnych szczegółów. Samo złoto dobrze pasuje do czerni, więc należy zwracać uwagę na takie dwukolorowe kostiumy kąpielowe.

Złoty strój kąpielowy 1Złoty kostium kąpielowy 2Złoty strój kąpielowy 3
Złoty kostium kąpielowy 4Złoty kostium kąpielowy 5Złoty kostium kąpielowy 6
Złoty kostium kąpielowy 7Złoty kostium kąpielowy 8Złoty kostium kąpielowy 9