Bardzo często gromadzi się duża liczba radosnych i hałaśliwych gości na urodziny, a żeby nie nudzili się podczas uroczystości, warto zorganizować dla nich oryginalne i zabawne konkursy.

Przemyślane, dobrze zorganizowane zabawne i zabawne konkursy urodzinowe, zastępujące nudną dyskusję przy stole, sprawią, że wakacje będą niezapomniane i pozostawiają pozytywne wrażenia przez cały rok.

Często w takie wakacje w tej samej firmie są zarówno bliscy przyjaciele, jak i nieznani goście, możliwe, że niektórzy z nich spotkają się po raz pierwszy. Komunikacja nieformalna, zorganizowana przy pomocy ogólnego udziału w konkursach, pomoże ludziom szybko znaleźć wspólny język, zbliżyć się, co oznacza, że ​​sukces imprezy zostanie zagwarantowany.

Kilka przykładów organizacji wakacji dla dorosłych i dzieci.

Dorośli, obchodzący urodziny swoich bliskich, uwielbiają się dobrze bawić, podobnie jak dzieci, więc fajne konkursy na uroczystości będą również istotne i popyt. Aby atmosfera była spokojna, łatwa i przyjemna, a emocje - radosne i pozytywne, należy przemyśleć i przygotować program rozrywkowy.

Ciekawe i zabawne jest kolejne zawody:

"Ugryzienie lub pocałunek". Uczestnicy ustawiają się w jednej linii, ale możesz wziąć udział w konkursie bez opuszczania stołu. Na prośbę prezentera wszyscy uczestniczący goście na zmianę nazywają tę część ciała, twarz najbardziej podobną do sąsiada i najbardziej nielubianą. Po tym, jak wszyscy uczestnicy wyrazili to, o co pytano, moderator "przechodzi werdykt". To, co twój sąsiad lubi, to pocałunek, a to, czego nie lubisz, to kęs. Ta konkurencja może powodować zarówno radość, jak i zawstydzenie, ale zawsze jest zabawnie i interesująco, z dużą ilością komentarzy i dowcipów.

Najważniejsze, że konkursy nie powinny obrażać żadnego z uczestników, nie zawierają elementu wulgarności. Aby wziąć w nich udział, trzeba wcześniej przygotować fajne, oryginalne nagrody, a udział w nich będzie jeszcze bardziej interesujący, ponieważ pozostanie to wspomnienie.

Nie trzeba świętować urodzin w domu, częściej takie święta, zwłaszcza w ciepłym sezonie, są zaaranżowane do natury wolność i czyste powietrze są odurzające i zabawne, a fajne, zabawne konkursy sprawią, że świętowanie stanie się jeszcze bardziej twórcze i niezapomniane.

Może być wskazane przeprowadzenie w naturze następującej, nieskomplikowanej konkurencji, dla której nie są potrzebne żadne duże przygotowania:

"Walczy według zasad." Każdy uczestnik otrzymuje napompowany balon, pinezkę i plastikowy talerz. Gracz przywiązuje piłkę do talii, lider ogłasza rozpoczęcie bitwy. Konieczne jest przebicie piłki przeciwnika za pomocą przycisku, a przy użyciu plastikowego talerza służącego jako tarcza, zamknij piłkę. Zwycięzcą będzie ten, który utrzymuje ostatnią piłkę w całości.

Prowadząc różne konkursy, nie powinniśmy zapominać o wieku uczestników, niewłaściwe jest urządzanie zabawy, która nie będzie interesująca ani niezrozumiała dla gości. Fajne urodziny dzieci są bardzo różne od dorosłych. Najlepiej jest wybierać takie konkursy, w których wszystkie dzieci mogą brać udział, aby otrzymać nagrody, aby żaden z małych gości na festiwalu nie poczuł się urażony. Zabawny konkurs dla dzieci nazywa się:

"Małe świnki". Do tej konkurencji powinieneś przygotować słodką, niepływającą ucztę, na przykład galaretka . Dzieci biorące udział w konkursie powinny je spożywać, używając zapałek lub wykałaczek, czyli tych, którym udało się to szybciej niż inni.

Warto przyciągnąć dziecko do wyboru i organizacji konkursów, ponieważ tylko on będzie w stanie określić, co zainteresują jego rówieśników.