Shia LaBeouf nie porzuciła oferty artystów Łukasza Turnera i Nasty Sade Ronco i stała się głównym bohaterem ich projektu artystycznego. Amerykański aktor przez 72 godziny będzie bez przerwy siedział i oglądał filmy, w których zdążył się wycofać, a wszyscy mogą go oglądać.

"Wszystkie moje filmy"

Akcja #ALLMYMOVIES rozpoczęła się 10 listopada w Nowym Jorku w kinie Angelika Film Center. Będzie trwać trzy dni i zakończy się dzisiaj późnym wieczorem.

Zasób New Hive prowadzi transmisję internetową wydarzenia, ponadto każdy może osobiście zobaczyć LaBeoufa.

Retrospektywa kapel, którą Shiaa patrzy dzielnie, została sporządzona w odwrotnym porządku chronologicznym. 29-letni artysta rozpoczął maraton z widokiem "Dead", który ukazał się na ekranach w 2015 roku, a kończy się jego kreskówką "Navsikaya z Valley of the Winds" w 1984 roku. Artysta wypowiedział je po angielsku w 2005 roku.

Podczas akcji LaBeouf nie komunikuje się z innymi widzami. W przypadku zmęczenia może usiąść z zamkniętymi oczami, wstać, by rozprostować nogi, zrobić sobie przerwę między filmami, aby przejść do toalety.

Czytaj także
  • Shia LaBeouf może zapłacić 5 milionów dolarów za obrażanie barmana w miejscu pracy
  • Shia Labaf bierze udział w politycznym skandalu!
  • Ślub Shai LaBeoufa i Mii Goth był fałszywy

Miłośniczka spektakli

To nie jest pierwsze doświadczenie współpracy gwiazdy "Transformers" z Luke Turnerem i Nastyą Sade Ronco. W zeszłym roku zorganizowali akcję "Bardzo mi przykro".

W ramach #IAMSORRY aktor hollywoodzki ubrany w formalny smoking siedział w jednej z sal z galerią w Los Angeles z papierową torbą na głowie, na której napis "Nie jestem już sławny", sześć dni. Zastanawiał się więc nad kwestią popularności i podatności na ataki.

Шайа ЛаБаф на второй день марафона #ALLMYMOVIES Он устал и хочет полноценного отдыха, но не сдается Голливудский артист получает удовольствие от просмотров своих фильмов
Голод не тетка!Люди выстроились в очередь чтобы посмотреть на звездуЖелающих оказалось очень много
От постоянного напряжения глаза ЛаБафа слезятсяМероприятие закончится сегодня ближе к ночиВ 2014 году американский артист участвовал в акции  #IAMSORRY