Ile przed porodem stoper odejdzie W ostatnich miesiącach ciąży szczęśliwą przyszłą matką coraz bardziej zaczyna się martwić o to, ile czasu pozostało do poranku. W końcu jest to jeden ze zwiastunów nieuchronnej pracy, więc kobieta chce mieć przynajmniej przybliżony kiedy pilnie potrzebujesz iść do szpitala.

Jak przebiega tuba i proces porodu?

Kiedy rodzi się dziecko, bardzo ważne jest, aby wiedzieć, ile zatyczka śluzu wypada przed porodem. Jest to niewielka grudka lepkiej śluzowej substancji o różnych odcieniach - od białego do brązowego, różowego, żółtego, a nawet zielonkawego, która znajduje się w szyjce macicy i pozwala zapobiegać przedostawaniu się różnych infekcji do ciała kobiety w ciąży. Nie można nie zauważyć jego rozładowania, ponieważ w korkach często występują smugi krwi.

Jeśli jesteś zainteresowany, na ile dni przed dostawą korek uliczny znika, powinieneś wiedzieć, co następuje:

  1. Lekarze zwracają uwagę, że zwykle proces ten powinien nastąpić nie wcześniej niż dwa tygodnie przed terminem, czyli w 38. tygodniu i później. Jeśli twój termin wynosi 37 tygodni lub mniej i zauważysz podobne wyładowanie w sobie, natychmiast skontaktuj się z ginekologiem, aby wyeliminować ryzyko przedwczesnego porodu.
  2. Jeśli u ciebie stoper zaczął odejść, zdecydowanie nie można powiedzieć po tym, jak zacznie się poród. Na ile dni przed dostawą korek przestaje istnieć Możesz zdiagnozować aktywność po kilku godzinach, dniach lub nawet kilka tygodni później. Jeśli nie masz wyraźnych skurczów, silnego bólu lub jasnego krwawienia, możesz zobaczyć swojego lekarza. Po egzaminie ustali, czy powinieneś zostać w domu, czy lepiej udać się do szpitala na oddziale prenatalnym.
  3. Gdy korek odejdzie w trakcie drugiej i następnej ciąży, lekarz poinformuje cię dokładniej, jak długo rozpocznie się poród. Często zdarza się to w ciągu zaledwie kilku godzin, od multipy szyjka macicy nie jest zamknięta tak mocno. Dlatego powinieneś być czujny i wkrótce spodziewać się innych prekursorów narodzin dziecka.