Słynne jeansy, kiedyś wynalezione przez Liivę Strauss, znane są dziś na całym świecie. Są noszone niezależnie od wieku i płci. Jak każda odzież, dżinsy damskie podlegają trendom mody. Teraz szczytem popularności są obcisłe spodnie damskie. Doskonale podkreślają smukłe nogi i świetnie wyglądają zarówno w klubie jak iw codziennej atmosferze.

Dopasowane jeansy damskie - typy

Nie trzeba myśleć, że wszystkie dopasowane spodnie są takie same. Styliści identyfikują kilka obcisłych jeansów, które różnią się cechami cięcia:

  1. Slim fit. Ten model spodni jest bardzo ciasny na sylwetce, więc nadaje się dla dziewczynek o cienkiej lub standardowej budowie. Często te spodnie mają lekko wysoką talię.
  2. Chudy. Te dżinsy wykonane są z rozciągliwego jeansu, dzięki czemu pasuje do nóg, tworząc wrażenie "drugiej skóry". U ludzi dopasowane dżinsy z rozciągliwej tkaniny nazywane są "rurkami".
  3. Rozkrój. Model ciasno otula biodra, ale do kostki noga zaczyna się rozszerzać. Dżinsy mają niski stan. Te spodnie mogą być używane do noszenia na co dzień, ponieważ nie przeszkadzają całkowicie w ruchach.

Ciekawostka: Kate Moss, znana ze swoich smukłych nóg, prowadziła modę na obcisłe kobiece jeansy. Dziś obcisłe dżinsy noszą takie gwiazdy, jak Jennifer Lopez, Beyonce, Rihanna, Paris Hilton i inne.

Co ubrać?

Te dżinsy idealnie komponują się z topem: tunika, wolnej koszuli / bluzki, podłużnego T-shirtu. Możesz nosić szorty jako ubrane w dżinsy (w tym przypadku użyj paska) i swobodnie opadając.

W przypadku odzieży wierzchniej użyj kurtki nadwymiarowej lub krótki płaszcz . Postaraj się wybrać kobiece eleganckie buty ( mieszkania baletowe , buty, drewniaki, botki), ale z klapek i trampek należy porzucić.

Dopasowane dżinsy 1Dopasowane dżinsy 2Dopasowane dżinsy 3
Dopasowane dżinsy 4Dopasowane dżinsy 5Dopasowane dżinsy 6
Dopasowane dżinsy 7Dopasowane dżinsy 8Dopasowane jeansy 9