Wśród nowoczesnych fashionistek prawie nie ma jednego, w arsenale którego nie będzie pary dżinsów. W końcu jest tak wiele rzeczy na temat licznych zalet tego ubioru, które możesz i nie powtarzaj. A w niektórych sytuacjach po prostu niemożliwe jest znalezienie wygodnego zamiennika dżinsów.

Każdy nowy sezon sprawia, że ​​fashionistki są zadowolone z mnóstwa nowych rozwiązań modnych dżinsów. Złota jesień jest na progu, co oznacza, że ​​nadszedł czas na zakupy na nowe ubrania. Ale najpierw, oczywiście, przyda się dowiedzieć, które dżinsy będą modne jesienią 2015 roku.

Moda damska jeans - jesień 2015

Nadchodzący sezon mody nie będzie radykalnie odmienny od poprzednich. Mimo to niektórzy z nowych projektantów cieszą nas. Po przejrzeniu modeli dżinsów z najnowszych pokazów, możesz sformułować główne trendy sezonu:

  1. Tarcie i dziury . Trudno nazwać nowością, ale w tym sezonie dżinsy z marszczeniami i dziurami na wysokości mody. Odważne kobiety mody mogą nosić rajstopy z siatką pod nimi, dzięki czemu ich wygląd jest oryginalny i lekko prowokujący. Zaleca się nosić koszulki, topy, bluzki oversize, a także szpilki i masywne obcasy.
  2. Jeans-varenki . Zajmą honorowe miejsce w każdej szafie. Wyglądają niezwykle stylowo z klasycznymi koszulami i butami w kontrastowych kolorach.
  3. Dżinsy z dużymi kieszeniami . To prawdziwy trend sezonu, który z pewnością docenią miłośnicy komfortu i mody ulicznej. Jesienią 2015 roku te modne jeansy powinny być noszone w tenisówkach, tenisówkach, butach baletowych.
  4. Skrócone modele . Wąska wersja przyciętych dżinsów wygląda klasycznie, jako buty do tego należy wybrać wysokie obcasy. Szerokie, przycięte dżinsy są doskonałym uzupełnieniem swobodnego wyglądu.
  5. Dżinsy z wstawkami . Wkładki ze skóry, koronki lub siatki dodadzą szyku i bezczelności. Młode kobiety mody po prostu nie mogą się oprzeć takim modelom dżinsów.
  6. Dżinsy-chłopaki . Jesień 2015 nie była bez tego modelu. Teraz są zaproszeni do noszenia w kolorowych kurtkach, obcasach, a także w klasycznych bluzkach.

Buty jeansowe - jesień 2015

Do obcisłych jeansów jesienią 2015-2016 powinieneś wybrać buty z obcasami, buty, w których można włożyć dżinsy, a także płaskie buty na płaskiej podeszwie.

Szerokie dżinsy będą wyglądać naturalnie za pomocą butów sportowych, ale odważne kobiety mody również mogą eksperymentować, dodając buty na masywnym obcasie lub stylowym uggi.

modne dżinsy jesień 2015 1modne jesienne jeansy 2015 2Modne dżinsy jesień 2015 3
Modne dżinsy jesień 2015 4modne jesienne jeansy 2015 5modne dżinsy jesień 2015 6
Modne dżinsy jesień 2015 7Modne dżinsy jesień 2015 8modne jesienne jeansy 2015 9