Patrząc wstecz na ogromną liczbę przeglądów mody, można śmiało powiedzieć, że modne kolory torebek, ubrań, akcesoriów, butów i manicure z sezonu wiosna-lato 2016 będą grane w odcieniach odświeżającego niebieskiego i delikatnego różu. Zagranicznym obserwatorom udało się nawet policzyć pięć grup odcieni, które będą popularne wśród fashionistek. Jednak dodatkowa klasyfikacja w tej sprawie nie jest całkiem odpowiednia, ponieważ rzeczywiste kolory wiosenno-letniego sezonu 2016 muszą być wybierane przez kobiety, a nie przez specjalistów!

Wybór ekspertów Pantone

Zgodnie z ustaloną już tradycją nazwy najpopularniejszych odcieni tego sezonu, niebieskich i różowych, pracownicy kreatywnego Instytutu Panton wydają niezwykłe, z fikcją. Tak więc odcień niebieskiego, który jest istotny w nowym sezonie, nazywa się Serenity, a odcień stonowanego różu - Rose Quartz. W pierwszej trójce pojawił się cień bzu z fioletowym odcieniem, zwany Lilac Grey.

Oprócz odcieni wymienionych powyżej, w sezonie wiosenno-letnim fashionistki proponuje się noszenie ubrań wykonanych z tkanin barwionych w brzoskwiniowym cieniu brzoskwiniowym Echo i niesamowicie pięknym odcieniu o oryginalnej nazwie Iced Coffe, w pełni odzwierciedlającym jego istotę. Nie mniej istotne i odcienie zieleni. Na przykład Green Flash jest odcieniem związanym ze zjawiskiem optycznym obserwowanym z lasu, gdy słońce znika za horyzontem morza. Wolisz nasycone jasne kolory, charakterystyczne dla ciepłej pory roku? Nie ma problemu! Wiosną i latem 2016 r. Na ulicach miast zapełnią się dziewczyny w jasnych żółtych, granatowych i świątecznych czerwonych ubraniach Eksperci Pantone Jaskier, Snorkel Blue i Fiesta odpowiednio.

Modne kolory wiosna lato 2016 1Modne kolory wiosna lato 2016 2Modne kolory wiosna lato 2016 3
Rzeczywiste kolory sezonu wiosenno-letniego

W każdym razie trudno jest sobie wyobrazić kolory trendów w sezonie wiosna-lato 2016 bez delikatnych odcieni różu. Na szczycie cienia łososia koralowego, który przyćmił "zakurzoną różę" i "różową gumę do żucia" modną w minionych sezonach. Dzięki żółtawemu odcieniu ten odcień idealnie pasuje do ubrań wykonanych z miękkiego materiału. Koralowy łosoś to doskonałe rozwiązanie do tworzenia delikatnej kobiecej draperii. Nawiasem mówiąc, delikatny różowy kolor włosów jest modny w sezonie wiosna-lato 2016, ale nie wszyscy decydują się na podobny eksperyment.

Nie mniej spektakularny jest odcień Burgundii, choć przypisuje się go jesienią. Bogaty, bogaty subton nie potrzebuje żadnych dodatków. W sukience tego koloru tak łatwo jest wyglądać kusząco, atrakcyjnie i niedostępnie w tym samym czasie.

Biorąc pod uwagę popularne kolory wiosenno-letniego sezonu 2016, nie można zignorować indygo. Ten luksusowy odcień sprawia, że ​​każdy strój jest elegancki. Jego stylistyczna doskonałość pozwala z powodzeniem reprezentować i matować i lśniące tkaniny. Indigo jest dobry w kombinezony do spodni , sukienki o delikatnej sylwetce, latające bluzki i surowe bluzki.

Modne kolory wiosna lato 2016 4Modne kolory wiosna lato 2016 5Modne kolory wiosna lato 2016 6

Oczywiście, aby stworzyć stylowe zestawy, fryzury i stylizacje paznokci, modne kolory w sezonie wiosna-lato 2016 oferują ogromne możliwości. Postępuj zgodnie z zaleceniami ekspertów lub polegaj na własnym gustie - wybór należy do Ciebie! Ostatecznie głównym kryterium, które pozwala określić wrażenie wytworzonego obrazu, jest własne odbicie w lustrze.

Modne kolory wiosna lato 2016 7Modne kolory wiosna lato 2016 8Modne kolory wiosna lato 2016 9
Modne kolory wiosna lato 2016 10Modne kolory wiosna lato 2016 11Modne kolory wiosna lato 2016 12