Czasami, aby wybrać odpowiednie modne ubrania, wystarczy wybrać odpowiedni kolor, ponieważ kolor jest często podstawą udanego stroju. Kolory sezonu wiosna-lato 2014 obejmują przede wszystkim trzy rodzaje - pastelowe, karmelowe i metaliczne. Jasne kolory wciąż tkwią w świecie mody, ale na pierwszy plan wysunęły się, ale miękkie i świeże odcienie uchwyciły wybiegi designerskich domów.

Czułość wiosny

Trendy kolorystyczne wiosenno-letnie 2014 r. Fascynują delikatnością odcieni, którą łatwo osiągnąć dzięki zastosowaniu jasnych i świeżych pastelowych kolorów. Przy takim wyborze każda dziewczyna będzie jak wróżka. W tym samym czasie paleta pastelowa może mieć zarówno zimne, jak i ciepłe odcienie, w każdym przypadku nada jej bardziej młodzieńczy wygląd, co szczególnie dobrze nadaje się dla kobiet w bardziej starzejącym się wieku. Ale pastelowe kolory młodych dziewcząt wiosną 2014 r. Są również wyraźnie pomalowane, uzupełniają obraz romantycznego i flirty dotyku. Ciekawym trendem w tym sezonie są jasne, jasne kolory, więc jasnozielony i różowy stają się bardzo delikatne, pozostawiając ślady dawnego koloru. Karmel to także kolor wiosennego sezonu 2014. Ten odcień wygląda stylowo, a jednocześnie dodaje klasyczny wygląd.

Odcienie fuksji, cytryny i kwasu

Wydaje się, że w przeciwieństwie do solidnych pasteli, niektóre domy projektantów domagają się użycia znacznie bardziej kolorowych i jasnych kolorów. Fuchsia to modny kolor ubrań na wiosnę 2014. Dostępne są także różnorodne odcienie cytryny, kombinacje metalu i różnorodne odcienie kolorów. Niebieskie, zielone, pomarańczowe i czerwone, które są odlane z masy perłowej - wyjątkowo modne kolory tej wiosny. Połączenie odcieni jest mile widziane, zwłaszcza z akcesoriami, pasami, quillingiem, futrem, wkładkami i drukuje .

wiosna 2014 modne kolory 1modne kolory wiosna 2014 2modne kolory wiosna 2014 3
wiosna 2014 modne kolory 4wiosna 2014 modne kolory 5modne kolory wiosna 2014 6
wiosna 2014 modne kolory 7modne kolory wiosna 2014 8wiosna 2014 modne kolory 9