Łatwiej było podkreślić wyrazistość i piękno oczu współczesnych kobiet z pojawieniem się różnych procedur salonowych do pielęgnacji rzęs. Teraz mogą otrzymać nie tylko pożądany kolor, ale także dodatkową objętość, grubość, zgięcie, a nawet zwiększyć liczbę włosów. Biorąc pod uwagę listę usług, wybór może być trudny: biomechinowanie rzęs lub laminowanie - co jest lepsze, zależy od pożądanego efektu i celu procedury.

Co daje biokapianie i laminowanie rzęs?

Pierwsza określona miara jest konieczna, aby nadać włosom na powiekach wyraźne zgięcie. Biovanivka pozwala, bez uszkadzania rzęs, skręcać ich końcówek przez długi czas. Wynik trwa około miesiąca, po czym wymagana jest korekta.

Laminowanie rzęs odnosi się do procedur zdrowotnych. Podczas sesji włosy są nasycone keratyną, nabrały połysku i elastyczności, mają jasny kolor, stają się grubsze i gęstsze. Ponadto laminowanie chroni rzęsy przed negatywnym działaniem składników kosmetyków, promieniowania słonecznego, wilgoci i zimna. Czas trwania działania wynosi 7-8 tygodni.

Jaka jest różnica pomiędzy laminowaniem rzęs a rzęsami?

Pomimo prawie identycznego efektu wizualnego po każdej z rozważanych procedur, są one całkowicie różne.

Główna różnica biochemikalia od laminowania rzęs - gojenia włosów. Pierwsza opcja opieki obejmuje jedynie wygięcie, a nasycenie keratyną ma na celu wzmocnienie i przywrócenie rzęs, poprawiając ich kolor. Dlatego druga opisana procedura jest nieco droższa.

Różnica pomiędzy laminowaniem i biowatchowaniem rzęs jest zauważalna w odniesieniu do koloru włosów. W pierwszym przypadku, przed impregnacją keratyną, nakłada się pigment na rzęsy, zabrudzając nawet odbarwione końcówki. Rezultatem jest bardziej nasycony kolor włosów, ich wizualne wydłużenie. Podczas biowolenia zabarwienie nie jest przeprowadzane.