Wprowadzi odpowiednie akcenty i doda skrętu do obrazu odpowiednio dobranego kształtu brwi, który jest wybierany w zależności od typ twarzy i osobiste preferencje. Wydawałoby się, że nie ma nic prostszego, jeśli nie jej manierska moda, która co roku dostosowuje się do wizji, na pierwszy rzut oka, tak nieznacznej szczegółowości twarzy.

Jakie będą brwi w modzie w 2015 roku?

Moda na brwi jest zmienna: nie tak dawno modne były uważane za cienkie "sznurki", dziś w przeciwieństwie do stylistów oferują kobietom mody przywrócenie naturalnej gęstości i kształtu brwi. Nawet pobieżne spojrzenie na twarze modelek i celebrytów wystarczy, aby upewnić się, że modne brwi w 2015 roku są grube i wyraziste, a ich kształt jest jak najbardziej zbliżony do naturalnego. Nie oznacza to wcale, że dziewczynki powinny zapomnieć o pincetach i pincetach, wręcz przeciwnie, opieka nad brwiami nadal znajduje się na liście niezbędnych zabiegów. Wystarczy usunąć tylko te włosy, które są wyraźnie znokautowane z głównego obwodu. Także jak przedtem właściciele jasnych brwi makijażyści polecają odcień i dopasowanie kształtu ołówkiem i cieniami. A ciemnowłosa piękność wystarczy, aby naprawić pożądany kształt i nadać brwiom trochę blasku, do tego mogą użyć specjalnego żelu i pędzla.

Kolejny trend mody w 2015 roku można nazwać celowo podkreślonymi brwiami. Cóż, odważna decyzja, ale na pewno są ludzie, którzy chcą eksperymentować. Co więcej, można rozjaśnić brwi, ponownie za pomocą ołówka i cieni.

Modny kształt brwi w 2015 roku

Szerokie i grube brwi są oczywiście dobre, ponieważ pozwalają eksperymentować z formami. Sprawiają, że twarz jest młodsza, daje jej energię i siłę. Tak więc w zależności od temperamentu, cech natury, rodzaju twarzy, możesz dopasować kształt brwi w następujący sposób:

  1. Ustaw je poziomo . W takim przypadku początek brwi i jej koniec będą na tej samej linii prostej. Ta forma jest uważana za idealną dla dziewcząt o ostrym podbródku, wydłużonym w górnej części, twarzy. Dopasuj poziome brwi do spokojnych i spokojnych osobistości.
  2. Zrób brwi z załamaniem . Dobry dla bizneswoman odważne i celowe kobiety. Zepsuta linia brwi sprawia, że ​​twarz staje się młodsza, zasłania niektóre dysproporcje i nadaje wyrazu wyrazistości. W takim przypadku złamanie można wykonać pod dowolnym kątem, w zależności od jego wyglądu i obrazu jako całości. Uważa się, że złamana brwi będzie idealną ramą dla oczu właścicieli okrągłej twarzy.
  3. Wydłuż linię brwi . Długie brwi pasują do mocnych i zmysłowych dziewczyn. W tym przypadku najważniejsze jest, aby nie przesadzić i nie zginać napiwków za bardzo. W przeciwnym razie twarz stanie się smutna.
  4. Ułóż linię brwi w łuk . Ta forma jest idealna do czytania, nadaje się dla kobiet z każdym rodzajem twarzy, nie wprowadza istotnych zmian w wyglądzie.

Oczywiście, wybierając kształt brwi przede wszystkim należy skupić się na typie osoby, a dopiero potem na trendach mody. W przeciwnym razie nie da się uniknąć rozczarowania. Na przykład, lepiej odmówić zbyt szerokim brwiom dziewcząt, które mają je zbyt niskie, w przeciwnym razie ich twarz może okazać się ponura i smutna. Ponadto nie warto eksperymentować z modą z delikatnymi i małymi funkcjami. Idealnie wyglądają szerokie brwi u dziewcząt o dużych i szorstkich rysach twarzy.

brwi 2015 1brwi 2015 2brwi 2015 3
brwi 2015 4brwi 2015 5brwi 2015 6
brwi 2015 7brwi 2015 8brwi 2015 9