Piękna, równomierna opalenizna jest integralną częścią letniego wyglądu. Wiele kobiet mody usiłuje fanatycznie ozdobić się brązowym odcieniem, na ile to tylko możliwe. Nie możemy jednak zapominać o zasadach przyzwoitości. Rzeczywiście, w miejscach publicznych niedopuszczalne jest odsłonięcie ciała. Obecnie projektanci oferują ekstremalne stroje kąpielowe, które są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną opaleniznę. Ale, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na zakup takiego modelu, zależy od twojej odwagi i chęci udekorowania się odcieniem słońca tak bardzo, jak to możliwe.

Ekstremalne stroje kąpielowe - co to jest?

Ekstremalne stroje kąpielowe to modele o minimalnej ochronie ciała przed promieniami słonecznymi. Takie kombinezony mają bardzo cienkie paski lub krawaty. Ale głównym momentem jest stanik gorset i kąpielówki. Te stroje kąpielowe obejmują tylko najbardziej intymne miejsca. I w zależności od tego, ile chcesz zamknąć klatkę piersiową i krocze, wybór modelu zostanie określony. Zobaczmy, jakie są ekstremalne stroje kąpielowe?

Ekstremalne bikini . Oddzielne modele z małymi trójkątami z tkaniny, aby pokryć biust i krok są uważane za najbardziej popularne. Z reguły górna część kostiumu przedstawiona jest w formie zasłon, które można dopasować do szerokości i położenia. Tu kąpielówki są dość wysokie, ale wstążki są bardzo cienkie, co często nawet nie pozostawia białego śladu.

ekstremalne stroje kąpielowe1ekstremalne stroje kąpielowe2ekstremalne stroje kąpielowe3

Jednoczęściowy strój kąpielowy mini ekstremalny . Oprócz oddzielnych modeli, projektanci oferują jednoczęściowe kombinezony. Ale ta opcja jest prawie zamknięta. Jest to raczej dekoracyjne monokini. Wszakże wąskie paski materiału jak "kleszcz" pokrywają intymne części ciała.

ekstremalne stroje kąpielowe4ekstremalne stroje kąpielowe5ekstremalne stroje kąpielowe6

Stroje kąpielowe super ekstremalne . Dla szczególnie odważnych i zdecydowanych fanów opalania, projektanci oferują opcję ekstra otwartą. Model stanika w takich stylach zamyka tylko sutki, a topienie w formie skąpego trójkąta - strefy łonowej.

ekstremalne stroje kąpielowe7Ekstremalne stroje kąpielowe8ekstremalne stroje kąpielowe9