69-letni Elton John nie był w stanie dostarczyć sądowi silnych dowodów na jego niewinność w przypadku molestowania seksualnego przeciwko Jeffreyowi Wennigerowi, który pracował jako ochroniarz u piosenkarza. Musiał zapłacić powodowi sześciocyfrowe sumy za obrażenia moralne.

Prestavuchy pracodawca

W marcu ochroniarz Eltona Johna pozwał go, oskarżając byłego szefa poważnych rzeczy. Powiedział, że artysta nieustannie chwyta go za genitalia, próbując wsunąć ręce w spodnie, męczyć i ścigać go. Sir Elton, oczywiście, nie przyznał się do winy i nazwał słowa Wennigera "bezpodstawnymi kłamstwami".

Czytaj także
  • Pożegnalna wycieczka Eltona Johna przy wsparciu domu mody Gucci
  • Megan Markle i Prince Harry zaprosili Ed Sheerana do występu na ich weselu
  • Opieka w wielkim stylu: Elton John ogłosił swoją emeryturę

Ukryj zbrodnię

Według A Sun w niedzielę legendarny piosenkarz nie chciał rozgłosu i rozwiązał problemu z ofiarą, która została zwolniona w 2015 r., Polubownie, płacąc mu solidne odszkodowanie, a także wykorzystała wszystkie swoje powiązania, aby zapobiec ujawnieniu informacji.

Angry Elton chciał zrehabilitować swoje uczciwe imię, ale Sąd Apelacyjny podtrzymał poprzednią decyzję, zgodnie z którą dziennikarze mieli prawo drukować skandaliczne materiały.

Dodajemy, że przedstawiciel piosenkarza nadal zaprzecza twierdzeniom strażnika, ale nie może wyjaśnić, dlaczego jego klient przekazał tak ogromne pieniądze na konto Jeffrey'a Wennigera.

Элтон Джон не смог доказать свою невиновность Элтон Джон и его охранник Джеффри Веннигер Апелляционный суд Лондона отклонил иск певца о защите чести и достоинства
Элтон Джон отрицает, что приставал к ВеннигеруЭлтон Джон и его муж Дэйв ФернишЭлтон и Дэвид со своими детьми Захарием и  Элайджем