Bezwarunkowe trendy w tym sezonie to kolczyki z dużymi kamieniami. Taka biżuteria jest bardzo elegancka, niezwykła i stylowa, tak wiele modnych kobiet zdążyło już zdobyć parę takich kolczyków.

Szczególnie ważne są kolczyki z wielokolorowymi kamieniami, które natychmiast przyciągają wzrok i zwracają na siebie uwagę. Biżuteria tego typu z cennymi wkładkami to po prostu wspaniałe pieniądze i stać na nią tylko gwiazdy światowe pierwszego rzutu. Jednak nie denerwuj się tym, ponieważ półszlachetne kamienie przychodzą na ratunek fashionistas, które również wyglądają imponująco, ale na ich koszt są gorsze czasami diamentowe kolczyki .

Srebrne kolczyki ze sztucznymi kamieniami

Biorąc pod uwagę koszt kamieni półszlachetnych dostępnych dla szerokiego grona osób, jubilerzy z reguły oprawiają je w srebro. Dzisiaj możesz znaleźć wiele srebrne kolczyki z kamieniami duże rozmiary - bursztyn, turkus, masa perłowa, awenturyn, malachit, kwarc itp. Wyglądają bardzo elegancko i są drogie, a jeśli dodasz je z ciekawą bransoletką lub pierścionkiem z podobnym kamieniem, możesz bezpiecznie wybrać się na jakieś świąteczne wydarzenie. Są srebrne kolczyki z kamieniami od około 50 cu.

Złote kolczyki z kamieniami

Kolczyki z kolorowymi kamieniami można znaleźć na półkach ze złotymi produktami. Z reguły jubilerzy ozdabiają kolczyki kamieniami półszlachetnymi, takimi jak ametyst, chryzolit, topaz, granat lub kryształ górski. Wszystkie wyglądają po prostu luksusowo w złotej ramie, a cena takich produktów waha się od 100 USD. i powyżej - w zależności od wagi i złożoności pracy.

Biżuteria z kamieniami

Dziś kolczyki z kamieniami można znaleźć w biżuterii. Z reguły kolczyki jubilerskie są uzupełniane cyrkonem - najtańszym i zarazem efektownym kamieniem. Ale są bardziej interesujące i nietypowe opcje - na przykład kolczyki z kamieniem księżycowym. Jego szlachetny niebieski odcień jest idealny dla wszystkich dziewcząt.

Kolczyki z kamieniami półszlachetnymi 1Kolczyki z kamieniami półszlachetnymi 2Kolczyki z kamieniami półszlachetnymi 3
Kolczyki z kamieniami półszlachetnymi 4Kolczyki z kamieniami półszlachetnymi 5Kolczyki z kamieniami półszlachetnymi 6
Kolczyki z kamieniami półszlachetnymi 7Kolczyki z kamieniami półszlachetnymi 8Kolczyki z kamieniami półszlachetnymi 9