Uwodzicielskie, stylowe, oryginalne długie i krótkie sukienki z otwartym tyłem nie mogą być przedmiotem uwagi. Dzięki głębokiemu, pięknemu krojem na plecach, najbardziej banalny strój łatwo zmienia się w szatę dla królowej. Eleganckie modele, które pozwalają dziewczętom demonstrować piękna postawa , wyglądają bardziej korzystnie niż sukienki z najodważniejszym dekoltem i głębokimi wycięciami na biodrach.

Modele i style sukienek

Elegancka, nieskazitelna postać to marzenie każdej dziewczyny, ale prawie każdy może sobie pozwolić na wieczorowe sukienki z otwartym tyłem. Głównym zadaniem - wybór spośród całej gamy stylów takiej sukienki, która pozwoli uwydatnić piękno kobiecego ciała, umiejętnie ukrywając drobne niedociągnięcia. Niedoskonała linia grzbietu jest umiejętnie zamaskowana przez cięcie. Strumieniowanie strumieniowe lub cienkie wiązanie pasków uratuje sytuację.

Piękna sukienka z otwartym tyłem (marka lub jakość bez nazwy) różni się od tradycyjnych modeli tym, że wymaga specjalnej okazji. W takiej sukience należy uczęszczać na romantyczne kolacje, premiery, studniówki, uroczystości weselne lub romantyczne randki. Ale do codziennego noszenia sukienka z głębokim dekoltem na plecach może być odpowiednia, jeśli mówimy o modelach letnich. Jako opcja biurowa uwodzicielska sukienka nie powinna być brana pod uwagę, ponieważ w tym przypadku seksualność może być postrzegana jako wulgarność i brak smaku.

Sukienki z otwartym tyłem1Sukienki z otwartym back2Sukienki z otwartym tyłem3

Modele na przyjęcia koktajlowe mogą być bardzo różnorodne. Wycięcie tylne może mieć dowolną formę - trójkątną, owalną, w kształcie kropli. Jako wystrój, projektanci używają oryginalnego sznurowania, tasiemki wstążkowej. Jeśli sukienka koktajlowa z otwartym tyłem i pełna spódnica średnia długość dla pełnych lub krótkich dziewczynek może być świetną opcją, a następnie dopasowania modeli w podłodze powinny wybierać ci, którzy mogą pochwalić się idealnymi parametrami i wysokim wzrostem. Zwłaszcza jeśli sukienka z otwartym tyłem jest czarna lub czerwona, a sama dekolt sięga linii talii. Faktem jest, że obcisłą sukienkę o takich barwach można nazwać bez przesady prowokacyjnym strojem, więc koniecznością jest piękne noszenie i umiejętność chodzenia po szpilkach. Te same zasady będą musiały być przestrzegane, jeśli w szafie pojawi się koronkowa sukienka z otwartym tyłem. Lekka, elegancka, bogata faktura koronki sprawi, że wieczór będzie indywidualny, romantyczny, elegancki. Białe, czerwone i czarne koronkowe sukienki z otwartym tyłem wyglądają imponująco.

Sukienki z otwartym back4Sukienki z otwartym tyłem5Sukienki z otwartym tyłem6
Ważne zasady

Aby wyglądać nie gorzej niż gwiazdy Hollywood w luksusowych strojach z otwartym tyłem, konieczne jest nie tylko zapamiętanie pięknej postawy, ale także pewność, że skóra na plecach jest w idealnym stanie. Domowe peelingi i nawilżanie przed założeniem wieczornego stroju, w którym plecy są otwarte, nie zaszkodzą.

Bardzo ważne jest, aby nie przesadzać z akcesoriami. Open back - jasny akcent, więc wystarczy cienki długi łańcuszek z eleganckim zawieszeniem. Włosy lepiej wbijać, tworząc zwięzłą wiązkę lub wysoki ogon. Jaki jest pożytek z noszenia takiej sukienki, jeśli najbardziej soczysty szczegół jest ukryty pod włosami?

Co do reszty, wybór modelu z otwartym tyłem nie różni się od wyboru zwykłej sukienki. Głównym kryterium jest rodzaj figury, która odwraca uwagę od stref problemowych, podkreślając ją merytorycznie.

Sukienki z otwartym tyłem7Sukienki z otwartym tyłem8Otwórz suknie z powrotem9
Sukienki z otwartym tyłem10Sukienki z otwartym tyłem11Sukienki z otwartym tyłem12
Sukienki z otwartym tyłem13Sukienki z otwartym tyłem14Otwórz suknie z powrotem15