Oczywiście, wszyscy rodzice, bez wyjątku, starają się dołożyć wszelkich starań, aby ich dziecko, które wymaga stałej uwagi i szczególnej opieki, zawsze czuje się wygodne i przytulne. Nie jest tajemnicą dla nikogo, że skóra małego dziecka jest bardzo wrażliwa na wszystkie zewnętrzne czynniki drażniące i dlatego wybór pieluch dla Twojego dziecka zasługuje na szczególną uwagę.

Nie tak dawno temu świat stał się znany z nowej marki - pieluch Baken (Baken), które są produkowane w jednej z wiodących fabryk w Chinach od 2004 roku.

Cechy pieluch Baken (Baken)

Główną cechą produktów Baken jest to, że nie robią kopii wiodących marek, ale wykorzystują własne własne projekty w produkcji. Marka Baken (Baken) ma wyłączny patent na produkcję pieluszek z unikalną powierzchnią wewnętrzną w postaci plastrów miodu, która pozwala szybko wchłonąć nie tylko wilgoć, ale także luźne stolce. Ponadto firma ma prawo do korzystania z innowacyjnego materiału 3D MESH z bawełny organicznej o grubości 1,5 mm, która dokładnie chroni wrażliwą skórę dziecka, a także gwarantuje wysoką oddychalność. Innowacyjny system blokowania wilgoci szybko i równomiernie rozprowadza płyn na całej powierzchni wewnętrznej warstwy i mocno blokuje wilgoć. Dzięki temu, nawet po napełnieniu, pieluszka kontynuuje wdech i pozostaje równomiernie cienka.

Ponadto, rozwój pieluch Baken (Baken) wziął pod uwagę wszystkie anatomiczne cechy ciała dziecka. Właśnie dlatego w projektowaniu pieluch zaprojektowano specjalne wycięcia, które zapewniają dziecku maksimum wygody i eliminują najdelikatniejsze tarcie. Również pieluchy Baken mają super elastyczne sprzączki boczne, które można wielokrotnie używać.

Asortyment pieluszek Baken (Beacon)

Cała linia danych z pieluchami identyfikuje kilka rodzajów produktów:

    Pieluchy Baken Bear Bernard
  • Pieluchy nocne Baken (Baken), dostępne w 4 rozmiarach: S (3-6 kg) w opakowaniu 24 szt., M (5-10 kg) w opakowaniu po 22 szt., L (9-13 kg) w opakowaniu po 20 szt. ., XL (od 12 kg i powyżej) w opakowaniu po 18 szt .;
  • Super elastyczna pieluszka Baken "Niedźwiedź Bernard", dostępna również w 4 rozmiarach, ale w różnych ilościach: S (3-6 kg) w opakowaniu po 26 i 58 szt., M (5-10 kg) w opakowaniu po 22 i 52 szt. ., L (9-13 kg) w opakowaniu 20 i 48 szt., XL (12 kg i więcej) w opakowaniu po 18 i 44 szt.

Ponadto marka Baken wprowadziła na rynek pieluchy dla konsumentów w postaci majtek, które są idealne dla dzieci. przyzwyczajony do puli .