otrivin baby aspirator Zatkanie kanałów nosowych zawsze wyraźnie pogarsza samopoczucie nawet u dorosłych mężczyzn i kobiet. Co możemy powiedzieć o małych dzieciach, które jeszcze nie wiedzą, jak to zrobić dmuchnij swoim nosem. Noworodki, u których wylewka, cierpieć, tak kochające i opiekuńcze matki chcą pozbyć się tego problemu tak szybko, jak to możliwe.

Aby łatwo usunąć sutki dziecka od urodzenia do wieku 2-3 lat, zwykle stosuje się aspirynę do ssania Otrivin baby. To urządzenie pozwala ułatwić oddychanie okruchami i znacznie poprawić jego stan zdrowia w jak najkrótszym czasie, więc większość matek i ojców daje mu pierwszeństwo.

Jakie jest dziecko aspirujące do Otrivin?

To urządzenie jest systemem do ekstrakcji śluzu z nosa małego dziecka. Ten sprzęt obejmuje:

  • elastyczna rurka;
  • ciało;
  • filtr piankowy;
  • ustnik do ust matki lub innej osoby, która wykonuje ssanie;
  • wymienne dysze do ssaka Otrivin baby, które w razie potrzeby można kupić osobno.

System dla niemowląt Otrivin został opracowany w Szwajcarii i spełnia wszystkie wymagania dotyczące takich adaptacji. W szczególności produkcja końcówki, która jest wkładana do nosa dziecka, uwzględnia wszystkie anatomiczne cechy noworodków, więc to urządzenie jest uważane za całkowicie bezpieczne nawet dla tych dzieci, które właśnie urodziły.

Cały proces usuwania śluzu i smoczka za pomocą ssącego dziecka Otrivin jest kontrolowany przez matkę lub innego dorosłego. Podczas jego użytkowania można stale regulować intensywność wlotu powietrza i niezależnie ocenić, czy okruchy bólu lub inne niewygodne odczucia. Z tego powodu urządzenie to powoduje znacznie mniej uszkodzeń i mechanicznych uszkodzeń błony śluzowej nosa niż inne podobne metody czyszczenia jamy nosowej niemowląt.

Ponadto inną ważną zaletą ssaka Otrivin baby w porównaniu z innymi podobnymi urządzeniami jest to, że podczas jego stosowania, śluz z dziobka dziecka, a także wirusy, bakterie i bakterie w nim zawarte nie dostają się do organizmu matki, co oznacza, że ​​ryzyko zakażenia w tej procedurze nie ma innej osoby.

Jak korzystać z aspiratora nosowego dziecka Otrivin?

Zgodnie z instrukcją obsługi ssaka Otrivin baby, może on być używany do czyszczenia dziobka dziecka ze śluzu i smoczka podczas leczenia przeziębienia i codziennych zabiegów higienicznych. Aby oczyścić jamę nosową dziecka w obu tych przypadkach, należy wykonać następującą sekwencję czynności:

  1. Zbierz wszystkie komponenty w jednym systemie i podłącz czystą, wymienną dyszę do korpusu aspiratora.
  2. Ostrożnie włóż końcówkę do nozdrza dziecka.
  3. Wykonując równomierne inhalacje, delikatnie odessaj śluz.
  4. Podobnie, powtórz procedurę po drugiej stronie.

aspirator do ssania niemowląt do nosa Podczas pracy z aspiratorem, dziecko Otrivin, wydobyte z jamy nosowej śluzu, w żadnym wypadku nie może powrócić, jak to często bywa w przypadku używania ręcznych aspiratorów w postaci gruszki. Dlatego nie trzeba czyścić dyszy ani zmieniać jej, dopóki dysza nie zostanie całkowicie wyczyszczona.

Po zakończeniu procedury wymienioną dyszę należy natychmiast usunąć i wyrzucić, a wszystkie inne części urządzenia należy rozmontować i dokładnie umyć ciepłą wodą z mydłem, a następnie posypać wrzącą wodą. Utrzymuj dziecko ssące aspirynę Otrivin w temperaturze pokojowej przez 5 lat.