W życiu codziennym ludzie tego używają narządy zmysłów podobnie jak słuch, dotyk, węch, wzrok. Kiedy jego percepcja wykracza poza to, co jest ogólnie dostępne, zjawisko to nazywane jest percepcją pozazmysłową. Przejawem niezwykłych zdolności jest telepatia, jasnowidzenie, telekineza. Zdolności pozazmysłowe są ściśle związane z ludzkim biopolem, w psychice jest ono silniejsze niż biopole zwykłych ludzi. Z reguły psychiczny otrzymuje niezbędne informacje bezpośrednio w postaci głosów lub obrazów, omijając narządy zmysłów.

Psychicy mogą praktykować uzdrawianie i leczyć ludzi, usuwać negatywne programy - złe oko, psucie się, koronę celibatu i poszukiwanie zaginionych osób.

Pojawienie się zdolności paranormalnych może wystąpić w każdym wieku. Istnieje ogromna liczba technik, które rozwijają takie możliwości. Istotą praktycznych ćwiczeń jest to, że człowiek uczy się subtelniej postrzegać znaki uzyskane ze świata zewnętrznego.

Przy odpowiednim wykorzystaniu zdolności pozazmysłowych osoba może znaleźć wewnętrzna harmonia , a także odkrywać i rozwijać nowe umiejętności w pomaganiu ludziom, dlatego rozwój umiejętności pozazmysłowych jest całkiem realny iw domu. Istnieją nawet specjalne ćwiczenia do rozwijania zdolności pozazmysłowych.

Jak rozwinąć zdolności pozazmysłowe - ćwiczenia

  1. Najpierw musisz poczuć pulsację na końcach palców. Jak można to osiągnąć? Wyciągnij ręce przed siebie i skup się. Powinieneś poczuć ciepło w swoich rękach. Na początku poczujesz dyskretne mrowienie, a następnie czubki palców staną się gorętsze. Pamiętaj, aby spróbować zrozumieć to uczucie.
  2. Następnie powoli przyłóż ręce do twarzy. Zacznij wykonywać ruchy ręką, jakbyś śledził swoją twarz. Musisz czuć ciepło, z którego fale pochodzą z twojej dłoni.
  3. Spróbuj "zeskanować" każdy z narządów wewnętrznych. Ważne: musisz znać anatomię człowieka, aby określić umiejscowienie narządu i jego wygląd.
  4. Zapoznaj się z paletą kolorów w gazecie. Zacznij od dwóch kart - czerwonej (kolor energii) i niebieskiej (spokojnej). Sprawdź w gazecie, jaka karta kolorów jest pod nią, sprawdź poprawność swojej decyzji. Pamiętaj o odczuciach, które pojawiają się podczas pracy z określonym kolorem. Stopniowo wzbogacaj skalę, z jaką pracujesz.

Rozwijaj swoje zdolności psychiczne nie tylko w domu. Spróbuj zgadywać na numerze przystanku na trasie autobusu, który będzie odpowiedni później, jeśli usłyszysz telefon komórkowy - spróbuj poczuć, kto ci przeszkadza.

Te ćwiczenia to tylko niewielka część tych umiejętności, od których musisz zacząć rozwijać swoje umiejętności psychiczne. Możliwe, że w przyszłości samodzielnie wykonasz ćwiczenia.