Na jesień lub wiosnę najlepiej w wygodnej i ciepłej damskiej kurtce. Ta odzież wierzchnia nie pozwoli ci zamarznąć ani się zużyje, chroni przed wiatrem lub deszczem, które często występują poza sezonem na naszych szerokościach geograficznych. Zwłaszcza, że ​​jest to najbardziej praktyczna opcja na chodzenie w niestabilnej pogodzie.

Wiosenno-jesienne kurtki damskie - charakterystyka

Kurtki w tym sezonie mają bardzo bogaty wybór, więc na pewno nie będziesz musiał narzekać na brak różnorodności.

Podstawowe wymagania dla jesiennych kurtek dla kobiet to:

  • ochrona przed wiatrem;
  • odporność na wodę;
  • komfort noszenia;
  • jakość produktu to brak wystających nitek, zakrzywionych ściegów i innych wad.

Wewnątrz kurtka przeciwdeszczowa powinna mieć gęstą, miękką podszewkę, która będzie utrzymywała ciepło, aw razie potrzeby może być odpięta. Ponadto przydatny jest kaptur - wtedy nie musisz ciągle nosić parasola, a twoja głowa będzie ciepła.

Jeśli chodzi o jakość, fińskie damskie kurtki przeciwsezonowe są dziś szczególnie cenione. Są wykonane z wysokiej jakości, przetestowane pod kątem wszystkich norm materiałów, bardzo praktyczne i trwałe.

Jesień damska skórzane kurtki

Kurtki demi-season są szyte z różnych materiałów, w tym zamszu, tkaniny przeciwdeszczowej, dżinsowej i innych. Ale najpopularniejszym materiałem jest nadal skóra. Jeśli cenisz jakość i jesteś gotowy zapłacić za to wysoką cenę, dokonaj wyboru na rzecz kurtki skórzanej w stylu angielskim, fińskim, szwedzkim, włoskim lub kanadyjskim. Jeśli potrzebujesz opcji budżetowej, zwróć wzrok na produkty tureckie i koreańskie.

Kurtki skórzane wyglądają bardzo stylowo, można je nosić ze spódnicami lub ze spodniami lub dżinsami. Zazwyczaj skórzane kurtki damskie zdobione są zamkami błyskawicznymi, cyrkoniami, klamrami, nitami i innymi detalami. Ciekawe i bardzo oryginalne również wyglądają skórzane kurtki z zamszowymi wstawkami.

Jeśli chodzi o kolor, czarne kurtki pozostają najbardziej popularne. W modzie także brązowe, beżowe, czerwone, niebieskie, oliwkowe, ceglane i ich odcienie.

kurtki przeciwsezonowe 1kurtki przeciwsezonowe 2kurtki przeciwsezonowe 3
kurtki przeciwsezonowe 4kurtki przeciwsezonowe 5kurtki przeciwsezonowe 6
kurtki przeciwsezonowe 7kurtki przeciwsezonowe 8kurtki przeciwsezonowe 9