Prawdopodobnie każda dziewczyna ma doświadczenie z klasyczną sesją zdjęciową: czy to jest ślub, czy osoba historia miłosna . Niektórzy lubią tradycyjne miejsca do robienia zdjęć w parku lub na plaży, podczas gdy inni, kreatywni ludzie mogą uznać to za mało. Dlatego kreatywne sesje zdjęciowe nigdy nie stracą na aktualności.

Twórcze sesje zdjęciowe można wykonywać zarówno w studiu, jak iw przyrodzie lub w domu, wszystko zależy od jego motywów. Rozważ kilka pomysłów.

Kreatywne dziewczyny z sesji zdjęciowych

Czy nie podoba ci się tradycyjny obraz? Cóż, spróbujmy eksperymentować. Kim najczęściej postrzegasz siebie w swoich fantazjach? Może kojarzysz się z dziewczyną z gangsterami, lub odwrotnie, samotnikiem mieszkającym gdzieś na wyspach?

Z reguły najbardziej kreatywne sesje zdjęciowe uzyskuje się, gdy model całkowicie rozpuści się na swoim obrazie. Używaj niezwykłych farb do makijażu, niesamowitych strojów tematycznych - to nie tylko sprawi, że Twoje ujęcia będą niezapomniane, ale także pomogą Ci przyzwyczaić się do nowej roli.

Kreatywne sesje zdjęciowe 1Kreatywne sesje zdjęciowe 2Kreatywne sesje zdjęciowe 3

Kreatywna sesja zdjęciowa dla dwóch osób

Tutaj lot fantazji jest nieograniczony. Niewątpliwie historia waszej znajomości jest niesamowita i niepowtarzalna, dlaczego nie reprodukować jej fragmentów na zdjęciach? Aby uciec od tradycyjnej ramki, jak to możliwe, dodaj więcej jasnych emocji, jasnych kolorów, niezwykłych ubrań. Dlaczego, znowu, nie rozpuścić się w jakimś romantycznym, czy wręcz przeciwnie, mrocznym obrazie?

Ogromną rolę w tworzeniu niezwykłej sesji zdjęciowej można odtwarzać tylko w jednym miejscu - może w Twoim mieście są ruiny starego zamku lub twierdzy? Lub niezwykłe skaliste wybrzeże rzeki lub jeziora.

Kreatywne sesje zdjęciowe 4Kreatywne sesje zdjęciowe 5Kreatywne sesje zdjęciowe 6

Kreatywne sesje zdjęciowe ślubne

W sesji ślubnej wyjście poza tradycję jest czasami niemożliwe - w końcu biała suknia, woalka i klasyczny garnitur pana młodego są klasyczne same w sobie. Wystarczy jednak przenieść się z zadbanego parku miejskiego do wioski na stogu siana, zmienić jaskrawe, wielokolorowe skarpetki, a Twoje zdjęcia ślubne będą wypełnione zupełnie nowym pozytywem. A miłośnicy sportów ekstremalnych mogą nawet pływać bez zdejmowania strojów wakacyjnych, w pobliżu fontanny lub na morzu.

Kreatywne sesje zdjęciowe 7Kreatywne sesje zdjęciowe 8Kreatywne sesje zdjęciowe 9

Kreatywne sesje zdjęciowe rodziny

Aby przeprowadzić twórczą rodzinną sesję zdjęciową, wystarczy wybrać nietypowe miejsce - dach jakiegoś wieżowca, piękne wybrzeże, a może własny samochód. Jeśli dzieci nie są dość małe, cała rodzina może zmienić się w kolorowe kostiumy lub pomalować na jaskrawe kolory i mieć prawdziwą zabawę. Zadaniem fotografa jest uchwycenie najbardziej zabawnych i emocjonalnych chwil.

Kreatywne sesje zdjęciowe 10Kreatywne sesje zdjęciowe 11Kreatywne sesje zdjęciowe 12