Mamy XXI wieku to już zupełnie inne mamy, nie siedzą tylko w domu, czekając na współmałżonka, przenosząc się tylko z talerza na dziecko iz powrotem. Współczesne matki starają się robić o wiele więcej rzeczy, więc mobilność jest dla nich niezwykle ważna. Dziecko z pierwszej połowy życia z kolei nie jest szczególnie zainteresowane planami matki, jedno jest dla niego ważne - że jego matka zawsze powinna tam być. I tu przychodzi mi na pomoc cudowne pojęcie - kołyska-nosidełko dla noworodków.

Oczywiście nie można powiedzieć, że ten wynalazek pojawił się dopiero wczoraj, w końcu dzieci zawsze były jakoś zużyte. Inną rzeczą jest to, że wcześniej były niewygodnymi koszami, podwiązkami lub po prostu rękami. Ręce nowoczesnej matki powinny być wolne na milion innych czynności, więc przenośna kołyska dla noworodków zajęła należne miejsce wśród wózki inwalidzkie , playpeny i łóżeczka.

Głównymi zaletami, które charakteryzują kołyski dla dzieci są zwartość, lekkość i komfort dziecka. Dziecko leży w kołysce w pozycji poziomej, na płaskiej powierzchni. Kołyski muszą być wykonane z twardym dnem, aby plecy niemowlęcia pozostały w zdrowej, naturalnej pozycji i nie były zniekształcone podczas ruchów.

Użytkowanie domu

Nie jest tajemnicą, że matka dziecka przez pierwsze trzy miesiące, a nawet pół roku, nie jest gotowa zostawić dziecka na minutę, dla spokoju ducha, musi zobaczyć, jak dziecko oddycha, jak porusza rękami i nogami we śnie. Zostaw go w pokoju i idź zjeść obiad lub gotować w kuchni - cały test. W tym przypadku na ratunek przychodzi kołyska dla dzieci. Możesz zabrać go ze sobą do kuchni, do innego pokoju, nie przeszkadzając dziecku. Inną opcją racjonalnego wykorzystania kołysek dla noworodków jest chodzenie po balkonie. Dziecko śpi kilka razy dziennie, oczywiście lepiej, jeśli jest na świeżym powietrzu. Nie każdy wózek zmieści się na balkonie, a mała kołyska pasuje idealnie. Mama w międzyczasie może spokojnie odpocząć, usiąść obok niego i czytać książkę.

Użyj na zewnątrz mieszkania

Oczywiście przenośne kołyski dla dzieci nie zostały wynalezione do chodzenia, ale do przemieszczania się z miejsca na miejsce. Na przykład moja matka została zaproszona do odwiedzenia, do transportu z wózkiem - wątpliwa przyjemność. Kolejną rzeczą jest kołyska, łatwo jest umieścić ją na kolanach i bez przeszkadzania dziecku jeszcze raz, aby dostać się we właściwe miejsce. To samo można powiedzieć o poruszaniu się po sklepach lub po korytarzach polikliniki - torba do przenoszenia dzieci zajmuje tylko jedną rękę, umożliwiając rodzicom wykonywanie wielu niezbędnych zadań.

Jak wybrać przenośną podstawkę?

Dziś wcale nie jest trudno zostać właścicielem przenośnego łóżeczka, wystarczy wybrać własny. Ten niezastąpiony produkt jest wytwarzany zarówno przez drogie marki, jak i producentów produktów dla dzieci są prostsze, tak, że ceny spełniają na każdy gust. Futerał przenośne kołyski można nabyć jako niezależny element posagu dziecka lub zwrócić uwagę na wózek z kołyską w zestawie.

Być może opieka nad dzieckiem powinna być wyrażona w następujących kryteriach - upewnij się, że kołyska jest wykonana z naturalnych materiałów. Możesz zaopiekować się swoją mamą, wybierając całkiem porządnie i wygodnie do prania nosidełko, ewentualnie z wymiennymi elementami.

Warto podkreślić, że różnorodne wzornictwo futerałów dla dzieci jest miłe dla oka i jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagającej matki. Koronki, kokardki, wstążki, fałdy, słonie, żyrafy - to tylko początek listy. Pozostaje tylko wybrać mały teremok, w którym twój syn lub córka pokojowo sapią w pierwszych miesiącach życia!