Klan czarownic jest stowarzyszeniem kobiet posiadających magię umiejętności . Opiera się na przyjaznych lub nawet rodzinnych relacjach, a niektórzy obcy nie mogą po prostu dostać się do organizacji. W takich społecznościach wszyscy są równi, a wszyscy członkowie są zaangażowani w podejmowanie decyzji.

Co to jest wspaniały kowen?

Do takich grup należą czarownice, które są zaangażowane w jedną firmę. Nie możesz stać się członkiem, ale tylko osoba, która otrzymała osobiste zaproszenie i jeśli jego udział został zatwierdzony przez wszystkie czarownice. Zgadzając się dołączyć do takiej społeczności, osoba podejmuje pewne obowiązki. Wiele czarownice przychodzą do klanu, aby rozwijać swoje umiejętności i wykorzystywać możliwości, jakie ma tylko sabat. Istnieją organizacje, w których istnieje pewna hierarchia oparta na wiedzy i istniejącym doświadczeniu. W nowoczesnych związkach istnieje tylko główna kapłanka sabatu, a wszyscy pozostali uczestnicy są równi. Jego funkcje obejmują następujące obowiązki:

  • być głową klanu;
  • prowadzić wszystkie rytuały;
  • Dziel się wiedzą i dziel się doświadczeniami z innymi czarownicami.

W niektórych przypadkach kapłanka może mianować swojego zastępcę, który nazywa się "Dziewicą". Tacy ludzie mogą wykonywać funkcje wodza w sabacie lub służyć jako asystent. Istnieją również organizacje, w których nie ma dyrektora, a obowiązki kapłanki są wykonywane przez członków po kolei. Wszyscy członkowie klanu mogą zajmować się swoimi sprawami, ale istnieje obowiązkowa wspólna praca mająca na celu przebudzenie, zbieranie i koncentrację energii. Zawarty jest przymierze silnych czarownic do przeprowadzania esbatów i sabatów, a nawet w przypadku nieprzewidzianych sytuacji, na przykład, gdy jeden z członków musi zostać uzdrowiony. Zasadniczo Wielki kowen Każdy z nich ma własne zasady, preferencje i harmonogram, który jest rozwijany wspólnie. Zwykle opłaty nie są częstsze niż raz w tygodniu. Jeśli chodzi o liczbę uczestników, nie powinno być więcej niż 13 osób. Gdy ilość przekracza dopuszczalną kwotę, nowy sabot jest oddzielony od starego, ale musi to zrobić tylko za obopólną zgodą.

Plany cementu i inne informacje związane z organizacją są poufne. W niektórych społecznościach zabronione jest również ujawnianie nazwisk wszystkich członków. Ponieważ udział w sabacie jest dobrowolny, wiedźma może go opuścić w każdej chwili, ale nawet po tym jest zobowiązana do zachowania tajemnic i nie wydawania ukrytych informacji.