Istnieje opinia, że ​​mężczyźni nie lubią inteligentnych kobiet. Nawet bać się ich, unikają i nie chcą mieć z nimi nic wspólnego. Dlatego wolą głupie, gładkie kobiety. Ale gdzie iść do inteligentnych kobiet i czy to naprawdę prawda? Spróbujmy się dowiedzieć.

Badania pokazują, że znaczna część męskiej populacji (około 35%) uważa kobiecy umysł za pozytywną cechę, a jednocześnie podkreśla, że ​​ich żony powinny być skromniejsze i częściej słuchać opinii męża. Jeśli dobrze się myślisz, to z powodu wszystkich obecnych ruchów feministycznych kobiety w dużej mierze cierpią i niezależnie od tego, jak starają się osiągnąć równość z mężczyznami, jest mało prawdopodobne, aby przyniosły one jakąkolwiek korzyść. Historycznie rzecz biorąc, mężczyzna spełnia swoją funkcję, a kobieta, wbrew naturze, nie kłóci się, jak to mówią. Ciągła walka o miejsce na słońcu prowadzi tylko do frustracji po obu stronach.

Dlaczego mężczyźni boją się inteligentnych kobiet?

To bardzo proste - strach przed niespójnością. Inteligentna kobieta zawsze, wszędzie i na poziomie: praca, rodzina, życie. Tak się złożyło, że chłopcy muszą czuć swoją wyższość i wyraźny przypadek, jeśli czuje się nieswojo z dziewczyną - wtedy nie pozwala jej na swój świat. W związku z tym tylko słabi mężczyźni boją się inteligentnych kobiet. I tylko głupie kobiety - zawsze udawaj, że są wyjątkowo inteligentne. Umysł w tym przypadku nie jest wskaźnikiem inteligencji, ale raczej mądrością.

Jak zostać inteligentną i mądrą kobietą?

Często inteligentna dziewczyna jest bardzo odpowiedzialna, nie pozwala sobie na relaks, zawsze utrzymuje wszystko pod kontrolą. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że nawet najmądrzejsza reprezentantka powinna mieć własne słabe punkty: czasami może ulegać emocjom i nie zawsze postępować zgodnie z opracowanym planem. I oczywiście, jeśli kobieta chce, co by było młodym mężczyzną i czuła się dobrze razem - oddałaby ster w rękach silnych mężczyzn i nie będzie twierdzić, że jest mistrzem. Taka dziewczyna będzie chwalić wybraną, konsultować się z nim, nie besztać publicznie, czuć we wszystkim miar i być samowystarczalnym.

Inteligentna kobieta jest przede wszystkim mądrą kobietą. I taka kobieta zawsze znajdzie harmonię między inteligencją a głupotą.