Britney Spears - światowy idol pop, idol milionów, luksusowa blondynka i jedna z najbogatszych kobiet na świecie. Każdy wielbiciel piękna wie, ile ma dzieci Britney Spears i jak się nazywa, ale daleko mu do sekretu, a także, że z pewnością nie jest "matką roku". Prasa i fani nigdy nie zapomną czasy jej publicznego wstydu, głębokiej depresji, niezłomnego stylu życia i beztroskich zachowań z dziećmi. Bez względu na to, jak próbowała, przez wiele lat reputacja przeszłości będzie podążać za nią na piętach. Ale o wszystkim w porządku.

Od miłości do nienawiści

Będąc u szczytu swojej popularności, w 2004 roku poślubiła tancerza i reportera Kevina Federline, aw roku 2005 piosenkarka stała się mamą po raz pierwszy. Światło ukazało ich pierworodnego, który został nazwany Sean Preston Spears Federline. Fani całego świata byli zadowoleni z radości Britney i uważnie śledzili wydarzenia. Dopiero w końcu przyzwyczaił się do pomysłu, że Спирс stała się mamą, ponieważ pogłoski o jej nowej ciąży zaczęły się rozszerzać. Okazało się to prawdą - piosenkarka nosiła pod sercem innego syna. W 2006 roku Jayden James został drugim dzieckiem rodziców gwiazd. Wszystko poszło dobrze, ale oszałamiający rozwód między Britney i Kevinem wprawił świat w szok. Dzieci Britney Spears, których imiona nie zostały jeszcze zapamiętane, były za małe, ale sama piosenkarka była ciężko zerwana. Nikt nie spodziewał się takiego publicznego upadku osobistego szczęścia i reputacji. Britney nie potrafiła poradzić sobie z emocjami i rozpoczęła wszystko, co poważne, a firma, którą stworzyła skandalicznie znane dziewczyny Paris Hilton i Lindsay Lohan . W prasie regularnie pojawiały się głośne nagłówki i fotografie, które bezlitośnie osiągnęły reputację Britney. Britney na oczach wszystkich prawie upuściła swojego małego syna i jadła pijana z dzieckiem na kolanach. Wszystko by się pozbyło światowej sławy gwiazdy, gdyby nie ojciec dzieci, Britney Spears, która zdecydowała się skorzystać z tej sytuacji. A Państwowa Służba ds. Ochrony Dzieci nie mogła nie interweniować, aw 2007 r. Britney została pozbawiona praw rodzicielskich. Niektórym było jej przykro, inne dzieci. Wiadomość rozeszła się po wszystkich zakątkach świata. Sama Britney została zmiażdżona. To, czego doświadczyły dzieci, można się tylko domyślać, ale z pewnością pozostawił nieodwracalny ślad w ich psychice, chociaż chłopcy byli jeszcze bardzo młodzi. Ile lat mieli dzieci Britney Spears w tym czasie? Najstarszy ma dwa lata, a najmłodszy nie ma nawet roku.

Бритни Спирс и Шон ПрестонБритни Спирс и Джейден ДжеймсонБритни Спирс - счастливая мама
Na właściwym tropie

Kolejne dwa lata piosenkarka próbowała poradzić sobie z jej niezrównoważonym stanem, była pod nadzorem lekarzy, a nawet próbowała popełnić samobójstwo. Ale w 2009 roku ponownie pozwolono jej wychowywać swoje dzieci. Od tego czasu minęło sześć lat, a Britney nie tylko zwróciła dzieci, ale także przywróciła swoją solową karierę. Dzisiaj prawie cały swój wolny czas spędza z synami. Dzieci aktywnie włączają się w sport, a w prasie pojawiają się nowe wesołe zdjęcia. Chłopcy dorastają uśmiechnięci i wyglądają na całkowicie szczęśliwych. Ojciec Kevin regularnie je odwiedza i monitoruje wszystkie osiągnięcia sportowe. W ubraniach, takich jak Britney w życiu codziennym, chłopcy wolą styl sportowy - koszule w klatce i długie spodenki z kieszeniami na zatrzaski, t-shirty w paski i szerokie spodnie. Są mało prawdopodobne, aby stały się najbardziej stylowymi dziećmi gwiazd, ale to tylko dowodzi, że żyją normalnym życiem, igraszki, chuligani, zachowują się jak zwykli chłopcy. Do tej pory prasa nie skazała Britney na zaniedbania wobec dzieci.

Czytaj także
  • Jamie Lynn, siostra Britney Spears, po raz drugi stała się mamą
  • Britney Spears pokazała fanom namiętny taniec ze swoim kochankiem Samem Asgari
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, z którymi jest naprawdę ciężko pracować

We wrześniu 2015 r. Britney zorganizowała dla chłopców czarującą imprezę na cześć imienin. Sean miał 10 lat, a Jayden miał 9 lat. Bliscy krewni, przyjaciele Seana i Jadena - wszyscy docenili wysiłki Britney. Prawdopodobnie nie jest łatwo być dziećmi gwiazdy-matki, ale chłopcy uwielbiają to szaleńczo. Dała im życie i pozostanie na zawsze najmilszą i troskliwą mamą na planecie.

Бритни Спирс веселится с детьми Бритни Спирс и ее сыновья Бритни Спирс с сыновьями в одинаковых кепках
Бритни Спирс с сыновьями на прогулкеБритни Спирс с сыновьями не скучаетБритни Спирс с сыновьями очень всегда весело