Nadejście zimnej pogody zawsze obiecuje nam zaktualizować nakrycie głowy. Jest też moda na czapki. Istnieją klasyczne modele, które zawsze wyglądają trafnie, ale są modne czapki, które na następną zimę już stracą swoją dawną popularność.

Najmodniejsze czapki w 2014 roku

Czapki z czapką nie wychodzą z mody. Czapki te są dostępne w różnych kolorach: monochromatyczne, modele z różnymi napisami (od marki do napisów komiksowych). Będą wspaniałym dodatkiem do styl sportowy .

Czapki z dzianiny z pomponem lub z grubej dzianiny to najbardziej stylowe kapelusze 2014 roku. Takie kapelusze są nie tylko doskonale ciepłe, ale także pozwalają wyglądać nieodparcie w każdym stroju. Czapki dziane lub dzianinowe mogą być zarówno monofoniczne, jak i o różnych wzorach.

Modne czapki 2014 dla kobiet to nie tylko supernowoczesne modele. Czapki z futra naturalnego i ze sztucznego futra w stylu retro są również aktualne. Warto zwrócić uwagę na zwykłe czapki.

Lakoniczne kapelusze angora - prawdziwy trend 2014 roku. Dzięki niezwykłej fakturze będą doskonałym dodatkiem do swobodnego wyglądu. Angora jest materiałem wystarczająco ciepłym, ale przy zakupie warto zwrócić uwagę na jego gęstość.

Czapki damskie 2014 - trendy w modzie

Mówiąc o czapach modowych, nie zapomnij o kapelusze damskie. Ten hełm dzisiaj reprezentowany jest przez różne modele - od klasycznych po najbardziej ekstrawaganckie. Należy jednak pamiętać, że kapelusz jest bardziej prawdopodobnym wyborem na późną jesień lub wczesną wiosnę, ponieważ w zimnie nie będzie zbytnio się rozgrzewał.

Zbadaj wybór nakryć głowy z wielką starannością. Uważnie przeczytaj skład produktu, pomoże Ci to uniknąć podrażnień i alergii. Czapki jakości powinny być dobrze szyte, nie mają szorstkich szwów, wystających nitek i tym podobnych. Zwróć także uwagę na kolor nakrycia głowy. A wtedy twój kapelusz lub kapelusz będzie trwał długo.

czapki moda 2014 1czapki moda 2014 2czapki moda 2014 3
czapki moda 2014 4czapki moda 2014 5czapki moda 2014 6
czapki moda 2014 7czapki moda 2014 8czapki moda 2014 9