W dzieciństwie, wychodząc z domu, potajemnie zdjąłem i ukryliśmy czapkę, by wyglądać bardziej dorosłą i bardziej modną, ​​jak nam się wydawało. Ale kiedy dojrzewamy, w naszym arsenale istnieje kilka rodzajów czapek na każdą okazję i cieszymy się, że możemy je nosić. W końcu to akcesorium sprawia, że ​​wizerunek jest modny, indywidualny i oryginalny. Zastanówmy się, jakie modne czapki jesień-zima 2013 oferują nam znane marki.

Czapki z dzianiny jesień 2013

Urocze czapki z dzianiny w tym roku prezentowane są w kilku stylach: retro, grunge i casual. Victoria Beckham zademonstrowała stylowy dodatek podobny do czapki gnoma. Karen Walker, Sister by Sibling i Kate Spade zaprezentowały w swoich kolekcjach dzianinowe czapki z dużymi pomponami. W nowych liniach Tommy'ego Hilfigera, Paule Ka i DKNY można znaleźć czapki w stylu grunge.

Dziane kaptury są hybrydą szalika i czapek, które staną się hitem nadchodzącego sezonu. Nowy trend można znaleźć na Vivienne Westwood Red Label, Anna Sui i Iceberg.

Czapki Jesień 2013 1Czapki Jesień 2013 2Czapki Jesień 2013 3
Czapki Jesień 2013 4Czapki Jesień 2013 5Czapki Jesień 2013 6

Czapki z daszkiem jesień 2013

Kultura wschodu zainspirowała projektantów do stworzenia stylowego kapelusza-chumpa, model ten doda tajemnicy do obrazu. Oryginalne akcesoria orientalne prezentowane są w kolekcjach Tracy Reese, Tsumori chisato i Manish Arora.

W trendach są asymetryczne czapki i czapki, które reprezentuje znana marka Donna Karan. Ale czapeczka z nausznikami, prawdopodobnie najbardziej popularnym nakryciem głowy na zimne miesiące. Dziś wyglądają uroczo i elegancko, choć kiedyś uważano je za męski dodatek. Poszukaj kobiecych skorków w kolekcjach Chanel.

Czapki retro są dziś modne nakrycia głowy. Pamiętaj o starych hollywoodzkich filmach, stylu Michaela Jacksona czy polowaniu na męskie kapelusze.

Dzięki czapkom jesienno-zimowym 2013 poczujesz się nie tylko komfortowo i ciepło, ale także będziesz wyglądać stylowo i modnie!

Czapki Jesień 2013 7Czapki Jesień 2013 8Czapki Jesień 2013 9
Czapki Jesień 2013 10Czapki Jesień 2013 11Czapki Jesień 2013 12