Obecnie istnieją prawie wszystkie przedsiębiorstwa kod ubioru . Niektórzy uważają, że moda biurowa jest nudna, a nie ekspresyjna, ale tak naprawdę nie jest.

Surowy styl kobiety biznesu może podkreślać prestiż i znaczenie biznesowe. Wyróżni takie cechy osobiste, jak przyzwoitość, porządek, organizacja i uwodzenie. Ale może również pokazać swoją zdolność do wyglądu seksownego i kobiecego, nawet w tym stylu.

Biznesowa sukienka dla kobiet

Ten styl nie ogranicza się do klasycznych i biznesowych ubrań, mogą to być elementy stylu romantycznego, sportowego, a także wojskowego i country. Dopuszczalne są tylko niepozorne szczegóły, na przykład surowa suknia z koronkowym kołnierzem lub bluzka z opóźnieniem w sportowym stylu.

Kostium jest głównym elementem garderoby firmy. Dlatego jego wybór powinien być podejmowany bardzo odpowiedzialnie. I pamiętaj, że lepiej kupić jeden kosztowny garnitur niż kilka tanich. Niedrogie modele będą od razu widoczne dla innych, tym samym tłumiąc swoją powagę. Wybierz dopasowaną sylwetkę z długim rękawem, ale może to być trzy czwarte. Spódnica powinna znajdować się tuż nad kolanem, spodnie można wybrać jako wolne i wąskie.

Ostrożnie wybierz schemat kolorów swojego stroju biurowego. Profesjonalni psychologowie uważają, że najbardziej udane kolory podnoszące ocenę jakości biznesowej to niebieski, szary, ciemnobrązowy, zielony. Ale styliści powinni patrzeć na wiśniowe, oliwkowe i fioletowe barwy.

Nowoczesny styl kobiecy biznesu

W tym sezonie są to popularne ściśle zamknięte bluzki bez wyraźnego dekoltu. Lepiej jest odrzucić ruches i falbanki, chyba że odpowiedni jest koronkowy kołnierzyk.

Spódniczka w stylu biznesowym może być wykonana z wyjątkiem zakładek, sznurówek i gniazd.

Jeśli chodzi o obuwie, nie ma sobie równych, gdy chodzi o buty-buty, mogą one być zarówno zamknięte, jak i otwarte, tylko pięta musi być zamknięta. Zamsz, skóra lub lakier - wybierasz, o ile nie ma chwytliwych detali.

Styl biznesowy dla otyłych kobiet

Pani ze wspaniałą postacią powinna dać sobie gładką sylwetkę. Na przykład kurtka powinna swobodnie zbiegać się na brzuchu, a także nie rozciągać się na klatce piersiowej i ramionach. Klasyczne proste spodnie wizualnie wydłużają nogi. Ale w ciemnej koszuli podkreśli wszystkie zalety wspaniałej postaci.

Stylowa kobieta biznesu 1Biznes kobieta styl 2Biznesowy kobieta styl 3
Stylowa biznesowa kobieta 4Stylowa biznesowa kobieta 5Stylowa kobieta biznesu 6
Stylowa kobieta biznesu 7Biznes kobieta w stylu 8Stylowa kobieta biznesu 9