Jeśli czujesz, że oba policzki i uszy płoną w tym samym czasie, nie będzie zbyteczne uczenie się znaku wyjaśniającego to zjawisko. W końcu często różne wierzenia pomagają nam uniknąć wielu kłopotów.

Oznaki, dlaczego policzki i uszy płoną w tym samym czasie

Istnieje takie przekonanie, w którym mówi się, że palące policzki oznaczają dyskusję o twojej osobie przez męskich znajomych. Według tego samego przesąd Płonące uszy wskazują, że mówią o twojej dziewczynie. Jeśli palą się oba uszy i policzki, to według ciebie cała grupa ludzi dyskutuje o tobie i, być może, to nie tylko nieszkodliwe plotki.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, czy Twoi znajomi mówią o tobie nieprzyjemne rzeczy, to pomoże Ci poniższy rytuał. Po pierwsze, zacznij głośno wymieniać nazwiska zazdrosnych ludzi i krytyków, na które nazwa ciepła wzmaga się, on i główne plotki. Po drugie, przesuń palcem po policzku i uchu i spójrz w lustro, jeśli pasek jest biały, wtedy nikt nie mówi o tobie, a jeśli zaczerwieni się, wtedy przeciwnicy dyskutują o tobie. Najczęściej powodem, dla którego uszy i policzki palą się w tym samym czasie, według ciebie, są plotki znajomych negatywnie nastawionych do osoby, choć są wyjątki.

Jeśli rozumiesz, kto i w jakie kluczowe plotki o tobie, i upewnił się, że rozmowy prowadzone są w negatywny sposób, musisz się zabezpieczyć. Aby zneutralizować zawistnych, wziąć kąpiel z solą, usuwa negatyw, następnie nosić przez kilka dni lub wisiorek z kryształem górskim lub dekoracji diamentowej. Wspomniane kamienie są doskonałe. charms które ochroni cię przed zazdrością i złymi intencjami. W przypadku, gdy nie masz takich rzeczy, możesz przyczepić pinezkę do codziennego ubrania, pomoże to również uniknąć złego oka.