Po tym, jak słynny aktor Kevin Spacey został oskarżony o liczne molestowanie seksualne i gwałt, londyńska policja rozpoczęła śledztwo w tej sprawie, podczas gdy jego starszy brat Randall Fowler zaczął udzielać wywiadów, mówiąc im o Kevinie. Kolejna historia, którą Fowler powiedział kilka dni temu, a ona naprawdę rozwiała sieci społecznościowe.

Рэндалл Фаулер

Randall Fowler

Mój brat był okropnym potworem

Jak to nie brzmi smutno, ale bracia Randy i Kevin nie mieli bardzo dobrych relacji, dlatego pierwsi oskarżyli aktora o kłamstwo i obłudę. Oto kilka słów o Spacey Fowler:

"Myślałem, że Kevin nigdy nie pojawi się przed swoimi wielbicielami w obecnej, prawdziwej formie, ale się mylił. Wszystkie te opowieści o jego dzieciństwie, które wypowiedział przed dziennikarzami, są niczym więcej jak fikcją, która została odebrana mojemu życiu. Po prostu wziął kawałki z mojej biografii i przywłaszczył je sobie. Często słyszałam, że Kevin mówił o sobie jako o problematycznym dziecku, które teatr uratował, ale to nieprawda. Teatr uczynił go dobrym aktorem, za maską którego był w stanie ukryć swoje słabości: okrucieństwo, nietradycyjną orientację i chęć zranić wszystkich. "
Кевин Спейси

Kevin Spacey

Potem Randall opowiedział kilka słów o rolach brata:

"Od dzieciństwa Kevin miał po prostu obsesję na punkcie teatru. Wielu uważało, że to tylko hobby, ale to był dobry powód, by ukryć prawdziwe "ja". Mój brat był okropnym potworem. Właśnie dlatego był bardzo szczęśliwy, gdy otrzymał polecenie, by grać złoczyńców. Tylko w tej hipostazie mógł być sobą. Te role dały mu siłę i pewność siebie. Oni to zmienili. Poza tą okropną postacią, Kevin miał jeszcze jedną cechę: był gejem, choć zawsze starał się temu zaprzeczyć. Jego postać, którą wymyślił, nadając mu imię Kevin Spacey, może być człowiekiem, który go lubi, ale mój brat nie. To był duży błąd i ogromny problem dla niego. Teraz, kiedy Kevin jest w trakcie leczenia, naprawdę mam nadzieję, że pomoże mu zaakceptować siebie takim, jakim naprawdę jest. "
Кевин Спейси - настоящий монстр Czytaj także
  • Christopher Plummer: "Powiedziałem Ridleyowi" Tak ", nawet zanim przeczytałem scenariusz!"
  • Lalki tego artysty są tak realistyczne, że się boisz!
  • W reżyserii Ridleya Scotta opisał, dlaczego nakręcił "Pieniądze całego świata" i wyciął Kevina Spaceya

Do całej winy strasznego dzieciństwa

Na zakończenie wywiadu Randall postanowił wyjaśnić, dlaczego jego brat dorastał w ten sposób:

"Nie możesz sobie wyobrazić, jak straszne było nasze dzieciństwo. Dorastaliśmy w ciągłym okrucieństwie, a potwór z naszej rodziny był ojcem. Miał obsesję na punkcie ciągłych kar i idei nazistowskich. Nad nami ciągle wyśmiewali się i śmiali, pokazując lekceważące nastawienie. Dlatego postanowiłem nie mieć dzieci, ponieważ dla mnie bardzo ważne jest, aby część tego zła nie została im przekazana. Jednak po tym wszystkim, czego dowiedziałem się o Kevin, rozumiem, że potwór, który mieszkał u naszego ojca, teraz osiadł w Spacey. Naprawdę chcę się mylić, ale obawiam się, że mam rację. "
Рэндалл обвинил Спейси в жестокости