Blue zawsze uważano za trochę konserwatywnego, dlatego często używano go w mundurach i garniturach biurowych. Ale w ostatnich latach aktywnie wykorzystano ją do szycia modnych ubrań i butów. Nasycony szafir i delikatne odcienie bławatnego błękitu są interesujące w kobiecych zestawach, dodając im nutę świeżości. Najbardziej uderzającym przykładem popularności tego koloru są modne niebieskie szpilki. Na ich podstawie możesz stworzyć wiele stylowych strojów, które będą odpowiednie w pracy iw życiu codziennym.

Wybierz niebieskie buty na obcasach

Wśród całej bogatej oferty butów najkorzystniejsze są następujące opcje:

  1. Z zamszu. Dzięki specjalnej aksamitnej fakturze kolor butów wygląda na bardziej nasycony. Skóra garbowana sama w sobie wygląda bardzo elegancko, dlatego przy projektowaniu zazwyczaj nie jest używany żaden dodatkowy sprzęt. Niebieskie zamszowe buty na wysokich obcasach najlepiej nadają się do wizerunku biznesowego i wieczorowego.
  2. Od satyny. Dekoracja tekstylna wygląda dość oryginalnie, ale szybko przyciąga kurz i brud. To były niebieskie buty ze srebrną klamrą Carrie Bradshaw , decydując się na małżeństwo z mężczyzną swoich marzeń. W tej chwili te satynowe łodzie od Manolo Blahnika są najbardziej rozpoznawalnymi butami na świecie.
  3. Niebieskie buty na środkowym obcasie ze skóry. Być może jest to najbardziej praktyczny model obuwia z powyższego. Skórzane buty są często zdobione kontrastowymi wstawkami i cyrkoniami. Wiele modeli wykonano w minimalistycznym stylu klasycznym, który idealnie nadaje się na strój biurowy.

Należy pamiętać, że odcień buta zależy od stylu stroju. Ciemnoniebieskie buty na obcasie najlepiej wyglądają w sukience w etui i spodniach, ale modele lazurowego i jasnoniebieskiego odcienia nadają się bardziej do przyjęcia koktajlowego lub klubu.

Niebieski wysoki obcas buty 1Niebieskie szpilki 2Niebieskie szpilki 3
Niebieskie szpilki 4Niebieskie szpilki 5Niebieskie szpilki 6
Niebieskie szpilki 7Niebieskie szpilki 8Niebieskie szpilki 9