Każdy wie, że niebieski kolor w jego nastroju jest dość surowy, w większości przypadków trafia dokładnie do brunetek. Ich wygląd jest kontrastowy, a nasycony niebieski kolor harmonijnie pasuje do podobnej gamy kolorów.

Ale sukienka w niebieskim etui może pasować nie tylko brunetkom, ale także blondynkom i brązowowłosym kobietom - wystarczy wybrać odpowiednią kombinację stylu i koloru dodatkowych akcesoriów.

Ta moda była modna w latach 30. i 60. XX wieku, noszona przez jego wybitne kobiety tamtych czasów: na przykład Jacqueline Kennedy, którą uwielbiali Amerykanie, wolała suknię od sprawy. Pierwsza dama nosiła stroje w różnych kolorach, głównie w skali światła. Również fani sukienki w tej skrzyni to Audrey Hepburn i Edith Piaf.

Sukienka z etui z kwiatem śliwkowym od Versace

W Versace można znaleźć suknię z asymetrycznym dekorem metalowych nitów. Podstawa wykonana jest w kolorze śliwkowym, ale oprócz nitów ma również czarny panel boczny. Połączenie śliwki i czarnej tkaniny, a także metalu, pozwala rozszerzyć zakres rzeczy, które zostaną z nią połączone: na przykład akcesoria z żółtego metalu - masywne bransoletki i kolczyki. Ponieważ sukienkę zdobią nity, będzie ona zharmonizowana ze skórzaną kurtką, przeważnie w kolorze czarnym.

Ciemnoniebieska sukienka sprawa od Arinow i fedyshin

Arinow i Fedyshin mają ciemny, zamknięty model. suknie płaszcza z wysoką szyją. Ponieważ ciemnoniebieski kolor wygląda raczej ponuro, powinien być rozcieńczony na obrazie nie czarnym, ale na przykład fioletowym.

Sukienka Alice + Olivia Two Tone Sheath

Alice + Olivia ma piękną letnią sukienkę z biało-niebieskim nadrukiem. Aby dopasować jasną letnią skalę, połącz ją z butami i torbą o kwasowych kolorach. W chłodne dni zabierz ze sobą miękką niebieską kurtkę, która dzięki jasnemu tonowi będzie harmonizować z jasnymi akcesoriami.

Niebieskie etui 1Niebieska sukienka przypadku 2Niebieska sakiewka 3
Niebieska sukienka 4Niebieska sukienka na sukienkę 5Niebieska sukienka 6
Niebieska sukienka 7Niebieska etui na sukienkę 8Niebieskie etui na sukienkę 9