Bluzki z szyfonu zawsze wyglądają pięknie i elegancko. W takich ubraniach dziewczyna wygląda łagodnie i kobieco, niezależnie od wieku i cery. Być może dlatego co roku projektanci ulepszają bluzki z szyfonu, tworząc nowe modele, używając oryginalnych dekoracji, dekoracji i kroju.

Bluzki z szyfonu - wiosna-lato 2014

Główną cechą bluzek z szyfonu tego sezonu mody - mogą być używane w różnych stylach i kombinacjach. Bluzki z szyfonu 2014 można nosić na dżinsach iz rajstopami iz ubrania biznesowe .

Miłośnicy klasyki powinni zwrócić uwagę na modele bluzek szyfonowych z guzikami, draperii, krawata lub koronki. Takie modele z reguły wykonywane są w klasycznych kolorach - szarym, białym, beżowym, czarnym. Zobacz piękne bluzki, które łączą w sobie dwa kolory, na przykład czarny i czerwony, czarny i biały. Takie bluzki można nosić w biurze, na spotkaniach biznesowych, ważnych wydarzeniach.

Miłośnicy street i innych bardziej demokratycznych stylów polubią tak zwane "szyfonowe swetry". Mogą być z elastyczną opaską na biodrach i rękawach, asymetryczne lub napięte. Takie modele zdobią dziewczyny, które preferują wygodę i oryginalność.

Niesamowicie popularne modele z gradientem, kontrastem i grochem. Niezwykła kolorystyka modnych damskich bluzek szyfonowych w 2014 roku to ich główna cecha. Biała szyfonowa bluzka z czerwonym nadrukiem w kształcie serca lub pocałunków świetnie prezentuje się w jeansach. Uzupełnij obraz czymś innym czerwonym, a pojawi się trend.

Kolejną dobrą kombinacją jest szyfonowa bluzka i spodenki. Oczywiście takie ubrania są zaprojektowane na ciepłą pogodę. Możesz uzupełnić obraz szerokim rondem kapelusza i sandałami obcasami.

Bluzki z szyfonu 2014Bluzki z szyfonu 2014 2Bluzki z szyfonu 2014 3
Bluzki z szyfonu 2014 4Bluzki z szyfonu 2014 5Bluzki z szyfonu 2014 6
Bluzki z szyfonu 2014 7Bluzki z szyfonu 2014 8Bluzki z szyfonu 2014 9