Futro z BlackGlama to marzenie każdej dziewczyny, która preferuje naturalność i elegancję. Uwielbia wyjątkowy odcień, którego nie można znaleźć na żadnym innym. Jest to najpopularniejsza ciepła odzież, którą kobiety chcą mieć w swojej szafie.

Futro z czarnej futra - co to jest?

"Co stanie się prawdziwą legendą, której żaden fashionista nie może zapomnieć?" Był pierwszym sloganem marki w odległym 1941 roku. Trendy w modzie zmieniają się, ale wyrafinowany i elegancki styl pozostaje modny do dziś. Płaszcze z norek BlackGlama są pompowane, wykonane z elitarnej ciemnej norki. Jest również nazywany diamentem węglowym. Osobliwością tej garderoby jest jej szlachetna czerń. Wykonany jest z rzadkiej odmiany takiego uroczego zwierzęcia. Do zszywania jednej jednostki potrzebujesz 45 skórek. Futro z czarnej futra ma niezwykły aksamitny efekt.

futro z czarnuszki 1
futro z czarnuszki 2

Norka sierść BlackGlama

Dziewczęta wiedzą, że główną atrakcją tej łaski jest małe włosy strażnicze, wspierane przez grubą żywiczną podszewkę. Skóra jest jedwabista i śnieżnobiała, lekka, prawie nieważka. Płaszcze z norek BlackGlama rozkosznie mienią się w słońcu. Ponadto nie są zimne i mają długą żywotność. Nie wychodzą z mody. Każda pora roku staje się coraz częstsza wśród miłośników rzeczy, które podkreślają przynależność społeczną i pomagają zademonstrować indywidualność właściciele Dotykowe futro z czarnej wełny jest miękkie i elastyczne.

futro czarne
czarna futro z futra 4

Mink Fur Coat Czarna Bluza z kapturem

U góry modnego futra norek firmy Olympus z kapturem BlackGlama lub sable. Ich połączenie sprawia, że ​​jest jeszcze bardziej atrakcyjny i modny. Ułożenie materiału na futrze norek z BlackGlama nadaje stworzeniu wyjątkową wyjątkowość. Dzięki takiemu urokowi możesz z łatwością stworzyć wspaniały obraz, z którego będziesz zwariowany nie tylko ty, ale także wokół ciebie. Wełna może być odlana szaro-niebiesko, brązowo-brązowa.

futro czarne
płaszcz z czarnej futra 6

Futra z kapturem z czarnej dzianiny - poprzeczne

Wybierz ostrożnie poprzeczkę. Takie cięcie jest w stanie podkreślić nie tylko zalety, ale także wady postaci. W tym ostatnim przypadku zrozumiałe jest, że włoska czarna lilia z poziomymi pasami może wizualnie zwiększyć proporcje figury. Jeśli masz nadwagę, wybierz styl "motyla" z rozkloszowaną spódnicą. Kaptur nie tylko ociepli, ale także ozdobił odzież wierzchnią. Futro z BlackGlama trudno jest pomylić z każdym innym: jest aksamitne w dotyku i wytrzymuje przerysowanie.

futro czarne
blackglama 8 futro

Futro z czarnej futra - jak odróżnić podróbkę?

Dlaczego jest kopiowany? Tak, po prostu dlatego, że jest to coś kosztownego i ultranowoczesnego. Wspomniano o tym nieco wyżej. Taki trend już dawno wypełnił prestiżowe showroomy, ale tylko niewielka część odnosi się do oryginalnych produktów. Kosztują tyle samo, co oryginały. Zgadzam się, to wstyd wiedzieć, że to, co chodzisz, fałszywe. Aby zrozumieć, jak odróżnić futro z norek BlackGlama od fałszywego, należy pamiętać o następujących wskazówkach:

  1. Te norki mają grube włosy.
  2. Gęsta, pluszowa konsystencja.
  3. Do prawdziwego produktu dołączana jest zawsze etykieta aukcyjna z unikalnym numerem seryjnym.
  4. Średnia cena tego luksusu wynosi 3 000 $. Jeśli jest mniejsza, zostajesz zwiedziony.
  5. Produkowane są wyłącznie w kolorze gotyckim, odpowiednie dla każdego styl ubioru . To zwierzę ma wełnę o umiarkowanym połysku. Patrzysz na swoje szaty i masz całkowitą przyjemność estetyczną.

W tym stroju staniesz się królową wszystkich wydarzeń. On doskonale wyrazi twoją smak i podkreślać sytuację społeczną. Barbara Streisand osobiście reklamowała futra. Wcielając się w takie piękno, stajesz się aktorką filmową, w którą każdy zakochuje się. Panie będą patrzeć na ciebie w tym samym czasie z podziwem i zazdrością. Wielu będzie chciało cię naśladować.

futro czarne
futro z czarnej wełny 10