Futro z wiewiórką to jeden z najpopularniejszych modeli tej wyjątkowej i niesamowitej odzieży wierzchniej dla kobiet. Takie produkty mają wiele zalet. Po pierwsze, jeśli chodzi o politykę cenową, futra z futrem są dość tanie. Ze względu na fakt, że zwierzę to znajduje się na naszym obszarze i nie jest uważane za zwierzę zagrożone wyginięciem, ale przeciwnie, jest bardzo powszechne w różnych regionach, jego produkty futrzarskie są łatwo dostępne. Po drugie, skóra białka jest silna i trwała. Dzięki temu nawet z bardzo aktywnym wiewiórczym płaszczem wiewiórkowym będzie ci służyć przez kilka sezonów z rzędu, bez potrzeby zapobiegania i naprawy. Po trzecie, stos doskonale toleruje zabarwienie. Ale największym plusem jest to, że oryginalny kolor może być inny odcień - nasycony czerwony, złoty lub szary. W końcu wiewiórki to zwierzęta, które zmieniają wełnę, gdy zmieniają się pory roku. A jak wiadomo, to właśnie te futra są uważane za najbardziej popularne.

Modne futro z wiewiórczego futra

Oprócz różnych cech futra, zwraca się uwagę na szeroki wachlarz stylów. Płaszcz wiewiórki damskiej może być obszerny lub napięty. Zależy to od obróbki futra, które doskonale zachowuje dowolny kształt - puszyste lub gładkie. Jak już wspomniano, futro jest dobrze zabarwione ciemniejszymi lub jaśniejszymi tonami, bez utraty połysku na całej głębokości stosu. Dlatego dzisiaj można znaleźć wiewiórkową szatę w naturalnym kolorze czerwonym lub szarym, a także głęboką czekoladę lub jasny białawy odcień. Ponadto to futro idealnie łączy się z innymi skórkami. Ze względu na to, że można zmienić kształt produktu, futro wiewiórkowe może stanowić podstawę, a do dekoracji wziąć futro szopa, kuny, rysia, lisa.

Dziś najmodniejsze są klasyczne futra z futra, proste cięcia, szerokie peleryny i poncza w kształcie litery A, krótkie płaszcze , a także dopasowane modele z pasem i szerokim kołnierzem.

płaszcz białek1płaszcz wiewiórki 2wiewiórkowy płaszcz3
płaszcz wiewiórki 4płaszcz wiewiórki 5wiewiórka coat6
wiewiórka coat7wiewiórczy płaszcz8futro wiewiórkowe9