40-letni prawnik Amal Clooney, który jest jego żoną znanego aktora George'a Clooneya, wydaje się, że zdecydował, że czas zanurzyć się w pracy. Pomimo tego, że Amal i George wychowują bliźniaków, którzy nie skończyli jeszcze rocznicy, pani Clooney jest częściej widywana na spotkaniach biznesowych. Na przykład wczorajsi paparazzi zastrzelili swoje kamery Amal, który poleciał do Nowego Jorku na rozmowę z profesorem Columbia University na Wydziale Prawa.

Амаль Клуни

Amal Clooney

Amal zademonstrował stylowy wizerunek biznesowy

Ci fani, którzy śledzą pracę prawnika, wiedzą, że Clooney może i lubi stylowe i drogie ubrania. Pomimo tego i wielkich możliwości finansowych, zawsze ubrała się dość dyskretnie. Być może takie podejście do wyboru dyktuje jej zawód, a może i gust. Wczorajszy występ Amala na ulicy w Nowym Jorku wywołał burzę emocji wśród fanów celebryty, ponieważ obraz był dość jasny. Na spotkaniu biznesowym pani Clooney miała na sobie czarną bluzkę, białą rozkloszowaną spódnicę z podłużną ozdobą małych guzików, skórzany, szmaragdowy płaszcz z zapięciem dwurzędowym od marki Michael Kors i czarne buty ze skóry lakierowanej o ciekawym stylu z domu mody Jimmy'ego Choo. A żeby obraz był bardziej kompletny, Cluny podniósł z Dior czarną torbę, nałożył jej na twarz okulary przeciwsłoneczne tej samej marki. Jeśli chodzi o fryzurę i makijaż, prawnik pozostał wierny swojemu stylowi. Hair Amal rozpuścił się, lekko zwijając je, a makijaż zrobił z naciskiem na usta, pomalował je jasną szminką.

Амаль продемонстрировала элегантный стильАмаль в Нью-Йорке

Amal w Nowym Jorku

Клуни прилетела в Нью-Йорк на деловую встречу Czytaj także
  • Amal Clooney pokazał 2 różne obrazy na ulicach Nowego Jorku
  • Amal Clooney udzielił pierwszego wywiadu na temat George'a Clooneya, jego życia i dzieci
  • Amal Clooney w czarnym skórzanym płaszczu i dokumentach był widziany na ulicy w Nowym Jorku

Fani Amal są zachwyceni tym, co widzą

Po tym, jak materiał z prawnikiem pojawił się w Internecie, w sieciach społecznościowych można było przeczytać wiele pochwalnych recenzji skierowanych do pani Clooney, a oto niektóre z nich: "Jednak Amal wygląda świetnie, jak zawsze. Pomimo tego, że ma dwoje małych dzieci, nie zapomina o pracy. W jaki sposób Amal zarządza wszystkim? "," Bardzo podoba mi się zielony płaszcz, który Amal pokazał na tym zdjęciu. Ma bardzo jasne kolory. Ale spódnica, nie lubię. Sprawia, że ​​Amal jest starszy "," Podziwiam Clooney, ponieważ jest nie tylko bardzo piękną, ale także bardzo inteligentną kobietą. Amal może zbierać ubrania, które następnie stają się bardzo stylowymi obrazami. Jestem zachwycony tym zespołem. Bardzo piękne! ", Itp.

Амаль всегда умеет стильно одеватьсяПоклонникам понравился образ АмальМногие фанаты в восторге от Клуни