Kilka miesięcy temu w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia kolekcji kostiumów kąpielowych-lato 2016 marki Calzedonia. Dziś włoska marka oficjalnie wprowadziła pełną kolekcję strojów kąpielowych, która jest już w sprzedaży.

Dzianinowe stroje kąpielowe - atrakcja marki Calzedonia

W tym roku pod znakiem towarowym Calzedonia, 34-letni Brazylijczyk, Adrian Lim, podpisał umowę o współpracy w zakresie reklamy. W tym sezonie zaprezentowała także kolekcję strojów kąpielowych i sukienek plażowych.

Dla swoich fanów w tym roku Calzedonia przygotowała niespodziankę: w swojej kolekcji można znaleźć wiele strojów kąpielowych z wkładkami z dzianiny i koronki. Według projektantów znaku towarowego, takie produkty wyglądają kobieco, elegancko i bardzo drogo. Główną atrakcją kolekcji był osobny śnieżnobiały kostium kąpielowy, w całości wykonany z dzianiny. Dodatkowo, fani będą mogli zobaczyć koralowy kostium plażowy z majtkami na majtkach, kawałek białego śnieżnobiałego kostiumu kąpielowego, który doskonale ukryje brzuszek i figlarny strój kąpielowy z kwiecistym nadrukiem, ale niesamowita różowa koronka na plecach. Ponadto kolekcja będzie miała wiele ciekawych sukien z dzianiny na spacer wzdłuż wybrzeża morskiego. Wszystkie sukienki mają otwarte boczne i boczne nacięcia, aby ułatwić ruch na piasku. Nawiasem mówiąc, te dzianiny doprowadziły do ​​tego, że w tym roku na kampanię reklamową musiała wybrać brunetkę. Zdaniem fotografa Russella Jamesa, który pracował nad tą sesją zdjęciową, śnieżnobiałe produkty, a nawet dzianinowe tekstury, będą wyglądać bardzo dobrze tylko na śniadej lub opalonej dziewczynie. Marka Blonde oferuje jasne stroje kąpielowe, które są wykonane z kontrastujących kolorów tkanin. Tutaj dziewczyny będą mogły znaleźć jasne różowe i sałatkowe produkty, a także stroje kąpielowe z zabawnym, wielokolorowym nadrukiem.

Czytaj także
  • Na tle plotek o ciąży Adriana Lima świetnie się bawiła podczas karnawału w Rio
  • Adriana Lima poinformowała fanów, że nie będzie już bez powodu
  • Bella Hadid stała się najseksowniejsza w Victoria's Secret w Nowym Jorku

Adriana Lima - słynny model w świecie mody

Brazylijska Adriana Lima urodziła się w 1981 roku w Brazylii. Od dzieciństwa nie marzyłem o zostaniu modelką, ale zewnętrzne dane, które nagrodziły jej naturę, zostały zauważone na konkursie modeli, co uczyniło ją zwycięzcą. Od 1998 roku zaczęła brać udział w pokazach mody. Do tej pory pracowała z tak znanymi markami jak Armani, Louis Vuitton, Versace, BCBG, Givenchy i inni. Od 1999 roku jest jednym z "aniołów" Victoria's Secret. Adriana ozdobiła okładki wielu słynnych glossies: ELLE, Vogue, GQ i wielu innych.

Купальники бренда Calzedonia (коллекция лето 2016)
Лицом бренда теперь является Адриана Лима
В коллекции представлено много купальников с вязанными деталями
Пляжное платье привело в восторг многих поклоников итальянсконо бренда
Бренд Calzedonia рекомендует этим летом носить яркие купальники
Несмотря на белый цвет такой купальник скроет выступающий животик
В летней коллекции 2016 бренда Calzedonia есть весьма открытые модели
Контрастные цвета в купальниках - главный тренд этого лета
Изюминкой коллекции стал вязанный белый купальник