Kto by uwierzył, ale jeden z najsłynniejszych "aniołów" Victoria's Secret przez 36 lat! Adriana Lima obchodziła urodziny z wielką falą, otoczona bliskimi przyjaciółmi i córkami. Pomimo tego, że data przypada w poniedziałek, modelka zrobiła sobie dzień wolny i z przyjemnością przygotowała się na wieczór panieński.

Zdjęcia i śmieszne filmy z samego rana zadowolone z naśladowców na Instagramie, Lima obficie podzieliła się wspaniałym nastrojem i promieniowała radosnym uśmiechem. I nic dziwnego, że małe córki Valentine i Sienna wystawiły dla mojej matki niespodziewane zaskoczenie: po zaśpiewaniu pieśni gratulacyjnej, dekoracji sali na uroczystość i oczywiście przyniosły tort urodzinowy, żeby moja mama zdmuchnęła świeczki!

Dzień wypełnił się szeregiem niespodzianek, których zdjęcia natychmiast pojawiły się na stronie na Instagramie. Piosenkarka i dziewczyna Yoli Mayor poświęciła piosenkę swojej dziewczynie na urodziny, córki Adriana zaśpiewały i wiwatowały gości swoimi psikusami.

Lima nie skąpiła słów wdzięczności w sieciach społecznościowych i wszystkich fanach gratulacji:

Dziękuję za niezapomniane urodziny!
Czytaj także
  • Na tle plotek o ciąży Adriana Lima świetnie się bawiła podczas karnawału w Rio
  • Adriana Lima poinformowała fanów, że nie będzie już bez powodu
  • Bella Hadid stała się najseksowniejsza w Victoria's Secret w Nowym Jorku
Лима принимает поздравления

Fani modelu niestrudzenie pragną miłości, ponieważ oficjalnie Adriana Lima jest wolna od zobowiązań małżeńskich i nikogo nie spotyka. Ostatnia głośna powieść, znana fanom i dziennikarzom, była z udziałem sportowca Matta Harveya. Na szczęście dla gracza baseballu, który był zazdrosny o związek z modelem, skończył, a kusicielka i zdobywca męskich serc znów jest wolna od zobowiązań.

Мэтт Харви и Адриана Лима