Słońce jest czymś, czego tak bardzo nam brakuje w zimie, kiedy przez większość czasu jest szaro, zimno, a czasem jest rozkosznie. Jak marzymy o promieniach słońca na ścianie, z jednego rodzaju, który natychmiast stanie się trochę cieplejszy. Dlaczego sam nie staniesz się takim słonecznym króliczkiem, zachwycając ludzi na ulicy jasnożółtą kurtką puchową?

Odcienie i tekstury

Jeśli zdecydujesz się kupić żółtą kurtkę puchową, pomyśl najpierw, jaki kolor ozdobisz. Rzeczywiście, żółty ma wiele odmian: cytrynowy żółty, złoty, kolor żółtka, musztarda, kwaśny neon, szafran, żółty kanarek, itp. Konieczne jest dopasowanie koloru kurtki wygląd koloru a także nie sprawiał brzydkiego odcienia twarzy. Jednak drugie pytanie można łatwo rozwiązać, kupując jasny szalik na stylowy zimowy żakiet.

Tekstura również odgrywa dużą rolę w wyglądzie rzeczy. Jeśli tkanina wierzchu kurtki puchowej jest błyszcząca, kolor będzie wyglądał znacznie jaśniej niż na matowych materiałach. Przypomnijmy na przykład teraz takie popularne parki. Ze względu na to, że są wykonane z dość grubej bawełnianej tkaniny, wszystkie kolory wyglądają stłumione, w tym żółte.

Żółty jest bardzo aktywnym kolorem, dlatego przy zakupie odzieży wierzchniej o takim odcieniu, zastanów się, jak zostanie ona połączona z innymi rzeczami ze swojej garderoby, szczególnie ze spodniami lub spódnicami, a także z butami, butami, szaliami i czapkami. Pamiętaj, że żółty najlepiej harmonizuje z zielonym, niebieskim, bordowym, pomarańczowym i fioletowym i nie pasuje do różowego, mirtowego i bordowego.

Żeńskie żółte modele kurtek puchowych

Gdy już zdecydujesz się na cień, możesz wybrać modny żółty model kurtki puchowej. Wszystko zależy od osobistych preferencji, nie zaleca się wybierania modeli na podłogę, ponieważ kolor jest dość aktywny, a w pełni ubrana żółta kobieta na zimowej ulicy będzie wyglądać trochę dziwnie. Popularne modele kurtek puchowych są wykonane w tym kolorze: długości nieco poniżej połowy uda, z elastyczną na dole, która niezawodnie chroni ciało przed wiatrem, z paskiem lub pasem podkreślającym talię. Ten kolor kurtki puchowej dobrze komponuje się z innym kolorem futerka. Futro z długą drzemką jest teraz modne i zdobione jest nie tylko kapturami, kołnierzami i mankietami, ale także kieszeniami. Wystrzegaj się tylko dużej liczby kombinacji futra żółtego i czarnego (na przykład jako krawędzi kołnierza lub mankietów, wygląda to na akceptowalne), ponieważ wygląda zbyt jasno i chwytliwie. Powinieneś również zwrócić uwagę na to, co nitka szwy na kurtce puchowej została wykonana: lepiej jest, aby były nitki o podobnym, a nie kontrastowym kolorze.

żółta kurtka puchowa 1żółta kurtka puchowa 2żółta kurtka puchowa 3
żółta kurtka puchowa 4żółta kurtka puchowa 5żółta kurtka puchowa 6
żółta kurtka puchowa 7żółta kurtka puchowa 8żółta kurtka puchowa 9