Torba na ramieniu jest wygodna, piękna i oryginalna. W zależności od modeli torby na ramię dla dziewczynek mogą być odpowiednie dla różnych stylów: hippisów, romantycznych i, oczywiście, zwyczajnych.

Damskie torby tekstylne na ramieniu

Projektanci większość toreb wykonują na ramieniu ze skóry: ten materiał jest praktyczny i trwały. Nie można jednak zignorować ręcznych torebek - dzianinowych lub szytych z tkaniny. Są oryginalne i są w stanie zapewnić atrakcję nawet w najzwyklejszy sposób.

Skórzana torba na ramię

  1. Projekt. Skórzane torebki damskie są w różnych kształtach: prostokątne i zaokrąglone, a nawet w kształcie małej torby. Są to małe torby, które niejasno przypominają portfele na długim pasku.
  2. Co ubrać? Czasy, w których zasada dotycząca zgodności obuwia i toreb została uhonorowana przez wszystkie fashionistki, dawno minęły. Dziś możesz nosić szkarłatne buty i zieloną torbę, ale ważne jest, aby należały do ​​tego samego stylu. Dlatego, jeśli torba jest na pasku o eleganckim, surowym stylu, to powinna być połączona z butami. Jeśli torba jest swobodna, wtedy trampki lub mieszkania baletowe będą równo w harmonii ze sobą.

Dzianinowa torba na ramię

  1. Projekt. Na szczególną uwagę zasługuje szydełkowana torba na ramieniu: większość tych toreb ma duży wzór i dlatego nie są zbyt wygodne ze względu na luki. Każda niewielka część może wypaść z worka dużej dzianiny, jeśli nie ma podszewki. Większość worków z dzianiny z długim paskiem ma kształt torby listonosza z tą różnicą, że w tym ostatnim znajduje się wiele kieszeni i kilka przegródek. Ta torba może być zapinana na zamek błyskawiczny lub dzianinowy guzik.
  2. Co ubrać? Dzianinowe torby na ramiona połączone są z dżinsami, szortami, swetrami i sandały .

Torba na ramię z tkaniny

  1. Projekt. Masa kobiecych toreb młodzieżowych przez ramię wykonana jest z tkaniny. Na przykład trójkątna torba na ramieniu ma wiele kieszeni i jest wystarczająco obszerna, aby zmieścić nie tylko kosmetyczną torbę, ale także podręczniki. Ponadto torby wykonane z tkaniny na ramieniu mogą być oryginalne, jeśli wykonane ręcznie: na przykład, ręcznie robione torby Zelen Fish nie różnią się w różnych formach, ale jednocześnie są oryginalne w zestawieniach kolorystycznych. Są to kolorowe, jasne torby z motywami etnicznymi i kwiatowymi. Torby z tkaniny mają jedną główną zaletę - są wystarczająco mocne, ale jednocześnie lekkie.
  2. Co ubrać? Torby z tkaniny są łączone z balet , sandały i lekkie buty. Ciepłe ubrania i buty z torby tekstylne nie są łączone.

Modne torby na ramię

Dzisiaj istnieje kilka trendów, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze torby:

  • eklektyzm;
  • animalizm

Na przykład markowe torebki damskie marki New Look ASOS łączą te modne kierunki.

Pod marką New Look ASOS stworzył model z wstawkami lamparta, metalowymi trójkątami i łańcuszkiem. Ta brązowa torba na ramię będzie wyglądać wspaniale, jeśli dodasz do obrazu kolejny mały lampart.

Kolejny model pokazuje eklektyczny trend - skórzane wstawki pod koralową koronką tworzą efekt lekkości i kobiecości. Ta torba może być połączona ze stylem biznesowym, jeśli jest noszona na jednym ramieniu.

Jak nosić torbę przez ramię?

Torba na ramię może być noszona na kilka sposobów. Dla stylu romantycznego, torba na co dzień lub hipis może być noszona na ramieniu. Jest wygodny i podkreśla łatwość obrazu. Jest on umieszczony na udzie, dając trochę do przodu.

Jeśli torba ma uniwersalny design i jest połączona ze stylem biznesowym, możesz ją zabrać do pracy, na ramieniu. Dotyczy to wyłącznie worków skórzanych. Dzianiny lub kolorowe tkaniny nie będą harmonizować w sposób ścisły.

modne torby na ramię 1modne torby na ramię 2modne torby na ramię 3
modne torby na ramię 4modne torby na ramię 5modne torby na ramię 6
modne torby na ramię 7modne torby na ramię 8modne torby na ramię 9