Czerwone buty na zimę są świetne dla tych, którzy chcą uniwersalnych, ale jasnych butów. Czerwony jest łączony z wieloma innymi kolorami. Najciekawsze są następujące kombinacje:

  • ciemny niebieski;
  • biały;
  • czarny;
  • pomarańczowy;
  • żółty;
  • zielony;
  • fioletowy.

Dlatego nie jest trudno wybrać odzież wierzchnią i akcesoria zimowe do czerwonych butów. Zobaczmy, jakie ciekawe modele czerwonych butów oferują dziś producenci wysokiej jakości obuwia.

Cooper

W arsenale tego producenta można zobaczyć wygodne modele zimowych kobiet czerwone buty Dutik i buty.

Dutiki, z reguły, średniej wysokości na gęstej płaskiej podeszwie z zaciskiem na podudzie. Dzięki filcowym butom istnieje większa różnorodność modeli - różne aplikacje koralików, hafty roślinne i motywy zimowe, a także kwiaty objętościowe stanowią doskonały wystrój, nadający niepowtarzalny styl modelom. Wśród kolekcji znajdziesz nietypowe rozwiązanie do filcowych butów - wysoki, stabilny obcas, ale wytłoczona gumowana podeszwa zapewnia optymalny komfort, mimo że zimowe buty często mają płaską podeszwę dla stabilności stopy.

Wielki styl

Buty wykonane z naturalnego nubuku z euro-futrem i dekoracyjnym terenem w stylu żakardowym wyglądają stylowo i modnie, wysokie szwy zapewniają komfort, a płaska podeszwa sprawia, że ​​model jest trwały i wszechstronny na każdą zimową pogodę.

El tempo

Czerwone skórzane buty damskie z wysokim stanem można znaleźć u tego producenta w niskiej cenie. Mały obcas i naturalna podeszwa nadają im priorytetowe parametry, które są ważne dla butów zimowych. Czerwony kolor tych butów jest wyciszony zimnym odcieniem, co sprawia, że ​​model jest powściągliwy i jednocześnie jasny.

KEDDO

Czerwony wysokie buty z filcu o doskonałej aplikacji można znaleźć u tego producenta butów, koncentrując się na tworzeniu niezawodnych i wysokiej jakości butów. Wysoka, stabilna pięta modelu skutecznie koryguje figurę, ale podeszwa bez rowków może być niewygodna w warunkach lodowych.

Zimowe czerwone buty 1Zimowe czerwone buty 2Zimowe czerwone buty 3
Zimowe czerwone buty 4Zimowe czerwone buty 5Zimowe czerwone buty 6
Zimowe czerwone buty 7Zimowe czerwone buty 8Zimowe czerwone buty 9