Styl wojskowy zakłada odzież i akcesoria na temat militarny. Christian Dior jako pierwszy zaprezentował kobiece modele wojskowych garniturów na całym świecie w swoich kolekcjach. Kurtki pilotażowe - zimowe skórzane kurtki z futrem to oczywiście jeden z modnych i bardzo stylowych rodzajów odzieży tego popularnego stylu. Obroże trapezoidalne, spektakularne krótkie spodnie (do pasa), suwak na całej długości, oryginalne połączenie naturalnej skóry i futra to główne szczegóły kurtki pilotażowej dla kobiet z futrem. Wiele nowoczesnych modeli odziedziczyło główną dekorację - szeroki pasek lub gumkę na wysokości talii. Gumka może być po prostu szyta lub pomijana przez dziane wstawki. Te praktyczne detale wystroju elegancko i stylowo podkreślają sylwetkę naszych fashionistek, a także służą jako niezawodna dodatkowa ochrona przed zimnem.

Kurtka pilota z naturalnym futrem

Obecność futra w dekoracji tego modelu jest obowiązkowa, a oszczędności są nieistotne. Oczywiście projektanci dają naturalne futra, które koniecznie podkreślają status i smak każdej kobiety mody. Futro zostało zaprojektowane z myślą o każdym guście i różnym statusie społecznym fashionistek: norki i sable, arktycznego lisa i jenota, lisa i królika. Będzie to luksusowa ozdoba skórzanej kurtki pilota z futerkiem na kołnierz, rękawy i dół, a także z powodzeniem może pełnić funkcje ciepłej i miękkiej wyściółki produktu.

Kurtka pilota z białym futerkiem

Skórzane kurtki-pilot ciemnych kolorów z wykończeniem białego futra są uważane za tradycyjne i klasyczne rozwiązanie. Będą harmonijnie i elegancko połączone z dowolną gamą kolorów. Nie będziesz miał trudności z tworzeniem swojego unikalnego i niepowtarzalnego wizerunku w codziennym życiu. Jako wykończenie w kurtkach, pilot na futrze jest używany jako sztuczne białe futro: wiskoza, poliester itp. I naturalny: owcza wełna, angora i inne.

Do romantycznego stylu zimą stosuje się sukienki / spódnice do kolan i wysokie buty na obcasie, praktyczną opcją są dżinsy lub klasyczne spodnie z kombinacją miękkiego swetra. Warto jednak wziąć pod uwagę, że kobiety o wąskich ramionach i szerokiej miednicy nie powinny być używane do stworzenia wizerunku kurtki pilotowej z futrem, ponieważ dodatkowo podkreśli te niedociągnięcia.

kurtka zimowa ze skóry skórzanej z futerkiem1zimowy pilot skórzany kurtka z fur2pilot zimowy skórzany kurtka z fur3
pilot zimowy skórzany kurtka z fur4pilot zimowy skórzany kurtka z fur5pilot zimowy skórzany kurtka z fur6
pilot zimowy skórzany kurtka z fur7pilot zimowy skórzany kurtka z fur8pilot zimowy skórzany kurtka z fur9