Amerykańska aktorka, piosenkarka i modelka Willow Camille Rein Smith jest córką legendy współczesnego kina Will Smith i Jade Pinkett-Smith. Wielu nawet nie zna imienia córki Willa Smitha, ale widzieli ją w filmach i oczywiście słyszeli o sensacyjnej pracy wideo z jej udziałem. Mała gwiazda urodziła się 31 października 2000 roku. Niemal całe dzieciństwo spędziła w Los Angeles. Ma starszego brata, Jaydena Smitha, który jest znanym hollywoodzkim aktorem, ponieważ od dzieciństwa grał w filmach z ojcem. Willow również nie odstała od swojego brata i zagrała z Willem Smithem w filmie "I'm a Legend".

Córka rodziców gwiazd

Młody talent do wybranego stylu w stroju i wyglądzie jest często nazywany małą Rihanną. 15-letnia Willow zdążyła już nie tylko wystąpić w filmach, ale także wziąć udział w filmowaniu amerykańskich programów telewizyjnych, a także otrzymać nagrodę w świecie kina. Córka aktora Willa Smitha nie skupia swojej uwagi tylko na karierze aktorskiej. W 2010 roku Willow nagrała swój pierwszy debiutancki singiel "Whip My Hair" i wkrótce nakręciła dla niego film. Piosenka natychmiast stała się popularna i wzniosła się na pierwsze linie światowych list przebojów. Wtedy po raz pierwszy zaczęli mówić o młodym talencie o imieniu Willow Smith.

Zwróć uwagę, że kreatywność dziewczyny łączy w sobie kilka gatunków muzycznych: R & B, hip-hop i neosoly. W 2012 roku miał się ukazać debiutancki album wokalisty, ale z nieznanych przyczyn jego wydanie musiało zostać przełożone. Wszyscy członkowie rodziny Smitha popierają Willow we wszystkich jej przedsięwzięciach, a jej brat Jaden nagrał z nią wspólną piosenkę o nazwie "5".

Oprócz kariery aktorskiej i wokalnej, wschodząca gwiazda jest bardzo popularnym modelem. Wiadomo więc, że we wrześniu 2015 roku córka Will Smitha, która ma 15 lat, podpisała kontrakt z popularnym agencja modelek i już rozpoczął owocną współpracę z nim. Mamy nadzieję, że wkrótce jej gwiazda będzie świecić jeszcze jaśniej. Kilka miesięcy temu dziewczyna zagrała również w całkiem jasnej i odważnej sesji zdjęciowej do błyszczącego wydania iD Magazine.

Czytaj także
  • Sukienka i teoria względności: jak Jayden Smith był krytykowany w sieci
  • Artysta trolluje gwiazdy "zakrzywionymi portretami", a Internet jest nim zachwycony!
  • Jak robot Sophia odrzucił zaloty Willa Smitha?

Najwyraźniej młoda Willow Smith wciąż szuka siebie, więc stara się realizować we wszystkich popularnych dziedzinach działalności. Dziewczyna szybko dorasta, ale wciąż nie odważy się oddać w jednym kierunku. Kto wie, może uda jej się połączyć śpiewanie, aktorstwo i strzelanie w sesjach zdjęciowych?

Уиллоу Смит в фотосессии для журнала CR Fashion Book Уиллоу Смит для CR Fashion Book Уиллоу Смит для Marc Jacobs
Уиллоу Смит занимается спортомУиллоу Смит на концертеУиллоу Смит на пляже
Уиллоу Смит гуляет с подругойУиллоу Смит и Джейден СмитУиллоу Смит на светском мероприятии