Kiedyś byliście bliskimi przyjaciółmi, ale teraz tak nie jest, ścieżki się rozeszły i każdy żyje własnym życiem, tylko czasami pamiętając o drugim, ale nie próbuje nawiązać kontaktu ani utrzymać czysto formalnych relacji. Pewnego dnia miałeś sen o byłej dziewczynie i powstało pytanie, co może oznaczać ten sen.

Najpierw musisz pomyśleć o tym, dlaczego jesteś tak zainteresowany tym marzeniem. Czy była jakaś niecodzienna sytuacja, czy czujesz się dziwnie i po przebudzeniu albo marzenie, w którym pojawiła się była dziewczyna, stało się wielką niespodzianką, ponieważ byłeś pewien, że o tym zapomniałeś?

Z punktu widzenia psychologii sny są jednym z przejawów naszej podświadomości, którą stłumiamy w zwykłym życiu. Kontrola umysłu słabnie, gdy kładziemy się do łóżka, podświadomość ma możliwość przypomnienia nam, co nas martwi, chociaż zwykle nie przyznajemy się do tego.

Zastanów się, dlaczego przestałeś się komunikować, czy którakolwiek ze stron zatrzymała przestępstwo. Gdyby na przykład wydarzyły się okoliczności życiowe, przeniosłeś się i komunikacja stopniowo się zatrzymywała, to może po prostu się nudziłeś i ostatnio to przypomniałeś. Jeśli komunikacja została przerwana z powodu poważnego konfliktu, to być może uraz nie ustąpił lub jest poczucie winy. Więcej wniosków można wyciągnąć tylko analizując treść konkretnego snu.

Kolejna odpowiedź na pytanie "o czym marzyła była dziewczyna?" Być może zbyt dużo uwagi poświęcisz swojej przeszłości i zapomnisz patrzeć w przyszłość i myśleć o przyszłości.

Dream Interview - były najlepszy przyjaciel

Interpretacja snów z udziałem najlepszego przyjaciela, z którym skończyła się komunikacja, można znaleźć w domach śniadań.Większość książek o marzeniach mówi, że gdybyś miło było z nią porozmawiać, to sen ten zapowiada kłopoty, kłótnie z bliskimi i kłótnia z partnerem. Jeśli we śnie kłócisz się z przyjacielem, to jest to dobry znak - związek się poprawi.

Również takie sny są związane z różnymi plotkami, plotkami i machinacjami za plecami, więc powinieneś śnij byłą dziewczynę bądź czujny i nie zapominaj, że masz prawo do szczęścia, ale musisz o to walczyć.

Z drugiej strony psychoanaliza twierdzi, że przyjaciel, choćby były, jest w każdym razie rywalem seksualnym, co może być ostrzeżeniem przed możliwymi problemami w związku z partnerem.

Jednak ważne jest, aby pamiętać, że sen może przenosić pewne ostrzeżenia i wpływać na twoje życie tylko wtedy, gdy przywiązujesz do niego wielką wagę. W przeciwnym razie pozostanie tylko snem.