Jak wiadomo, białe i jasne kolory wizualnie rozszerzają przestrzeń i wypełniają pomieszczenie światłem. Ale dalekie od tego nie jest jedyną zaletą białej tapety we wnętrzu. Ten kolor nadaje się do prawie każdego stylu dekoracji i świetnie wygląda zarówno w salonie, jak iw kuchni.

Czarno-biała tapeta we wnętrzu

Ta kombinacja jest dość odważna, ale wygląda imponująco do każdego zastosowania. Jeśli zdecydujesz się wybrać ten schemat kolorów w swoim pokoju, weź pod uwagę następujące punkty:

  • Wybierając dominujący kolor, główną rolę odgrywa wielkość pokoju, jego światło i cel;
  • biała tapeta we wnętrzu nieco powiększa pomieszczenie wizualnie, ale jednocześnie sprawia, że ​​jest chłodniej, podczas gdy czarny przeciwnie zjada przestrzeń i przynosi ciepłe nuty;
  • jeśli czerń jest dla ciebie zbyt radykalna, użyj szaro-białej tapety we wnętrzu i eksperymentuj z intensywnością szarości.

W przypadku sypialni i innych pomieszczeń w celu zachowania prywatności, lepiej jest preferować czarno-białą tapetę we wnętrzu. Tworzą poczucie bezpieczeństwa i odosobnienia. W takiej atmosferze łatwiej będzie się zrelaksować lub skoncentrować na biznesie, a czarno-biała tapeta we wnętrzu nadaje się bardziej do dekoracji salonu lub przedpokoju. Aby pokój był bardziej przytulny, zawsze dodaj kilka kolorowych akcentów w neutralnej lub ciepłej kolorystyce.

czarno-białe tapety we wnętrzu 1czarno-biała tapeta we wnętrzu 2czarno-białe tapety we wnętrzu 3

Czarno-biała tapeta we wnętrzu

Zajmijmy się popularnym dzisiaj fototapety . Technologia zrobiła taki krok naprzód, że nie ma nic z stereotypowego obrazu z lat dziewięćdziesiątych. Nowoczesne tapety wykonane są na ostatnim słowie technologii i znajdują się na tej samej półce z najdroższymi rodzajami ścian, a czarno-białe tapety we wnętrzu pasują do każdego stylu dekoracji. Jeśli jest romantycznie w sypialni, zachęcamy do korzystania z obrazów najpopularniejszych atrakcji na świecie w formie szkicu. Dla nowoczesnego miejskiego stylu, obrazy miasto w nocy , retro-portrety, abstrakcja.

czarno-białe tapety 1czarno-biała tapeta 2czarno-białe tapety 3

Białe tapety są uniwersalne dla każdego wnętrza, czy to kuchni, czy pokoju dziecięcego, najważniejsze jest uzyskanie dobrej jakości materiału, nie żółknięcie z upływem czasu i łatwe do mycia.

Białe tapety we wnętrzu1Białe tapety w interior2Białe tapety w interior3
Białe tapety we wnętrzu7Białe tapety we wnętrzu8Białe tapety we wnętrzu9
Białe tapety w interior4Białe tapety w interior5Białe tapety we wnętrzu6